Top hledané
Výsledky (0)
Kdo nezná Emmu Stone, jako by nebyl! Tahle malá luxusní zrzka je momentálně hodně v kurzu.

Luxusní zrzka Emma Stone uhranula Hollywood: 7 věcí, které jste o ní nevěděli!

Tereza Janatová
30. srpna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Emma Stone

Americká herečka Emma Stone zažívá největší boom své kariéry. Luxusní muzikál La La Land, který získal spoustu filmových cen a ve kterém Stone ztvárnila hlavní roli Mii, ji nekompromisně vystřelil k největším hvězdám luxusního zářícího hollywoodského nebe. Co jsme o ní našli zajímavého?

Emma Stone
Emma Stone
Emma Stone
  • Její dědeček je Švéd a jméno Stone bylo rodině poangličtěno po emigraci do Spojených států amerických. Zajímavé na jejím dětství je, že několik let nechodila do školy, ale byla vzdělávána doma, to ji určitě hodně ovlivnilo.
  • Vlastním jménem je Emily Jean. Jméno Emma si vybrala, až když se šla registrovat na Screen Actors Guild a zjistila, že jméno Emily Stone bylo již zabrané.

Láska a sláva

  • Její první rolí byla Jules ve filmu Superbad v roce 2007. Emma Stone se pak ale asi nejvíc proslavila rolí Gwen ve filmu Amazing Spider-Man. A díky tomuto snímku dokonce našla lásku!
  • Během natáčení se dala dohromady s luxusně vypadajícím kolegou Andrew Garfieldem, který hrál Spidermana. Pár se ale v roce 2015 po čtyřech letech rozešel. V Hollywoodu se teď nicméně šušká, že to dávají opět dohromady. Podle nás jsou hezká dvojka, tak bychom si přáli, aby jim to vyšlo...

Image, ceny, peníze

  • Vlasy nosí tato drobná herečka sice zrzavé, ale jsou barvené. Původně je blond. Tak se objevila i v pár filmech, ale diváci si ji spojují spíš s měděnou hlavou, kterou nosí už pár let.
  • Letos na sebe upozornila filmem La La Land, kde se v hlavní roli objevila po boku sexy Ryana Goslinga. Za roli Mii Emma získala Oscara za herečku v hlavní roli, ceny BAFTA a Volpi Cup na Benátském filmovém festivalu, Screen Actors Guild Awards a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka v komedii nebo muzikálu.
  • Jistě i díky La La Landu se Emma Stone letos umístila na první příčce nejvíce vydělávajících hereček. Od června roku 2016 do června letošního roku si přišla na 26 milionů dolarů, což je zhruba 572 000 000 korun českých. Porazila třeba Jennifer Aniston, která s 25,5 milionu dolarů ročně skončila druhá, a Jennifer Lawrence, která si za zmíněné období vydělala 24 milionu dolarů.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze