Top hledané
Výsledky (0)
Také si někdy říkáte, že už vás ve světě módy snad nic nemůže překvapit? Toto vás jistě překvapí: módní říše Emporio Armani nabízí kromě jedinečných kolekcí také skateboardy.

Energie sportu ve stylu Emporio Armani

Eva Ledecká
21. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Skateboard Armani

Dokonalý design podepsaný jedním z nejluxusnějších světových módních domů. Značka Emporio Armani se nebojí pouštět do originálních projektů.

Moderní doba si žádá moderní produkty. Město si žádá rychlost, dynamiku, mládí. Dávno se již z místa na místo v rámci města nemusíte přemisťovat jen pomocí městské hromadné dopravy. Kola, koloběžky a skateboardy se stávají luxusním městským doplňkem. A mohou být o to luxusnější, jsou-li podepsány světovou značkou. Představujeme vám luxusní sportovní výrobky značky Emporio Armani, které jsou momentálně k mání.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 60m
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 60m, Praha 1

Skateboardy a longboardy s podpisem luxusní značky

Luxusní skateboardy Emporio Armani jsou vyrobené ze dřeva, hliníku a pryže a jsou k dostání ve dvou variantách – oranžovém a šedivém provedení. Jejich jedinečný „zasněžený design“ vyniká nad jinými a do ulic měst přináší nadčasový styl.

Longboardy si v poslední době našly v ulicích své místo a to i v dámském zastoupení. Luxusní černý design s velkým bílým logem a vysoce kvalitní provedení ohromí nejednoho nadšence nebo fanynku tohoto „mladého sportu“. Emporio Armani nabízí speciální edici vyrobenou z bambusu.

Luxusní vila na prodej Praha 6 - 274m
Luxusní vila na prodej Praha 6 - 274m, Praha 6

Logo Emporio Armani zdobí i revoluční hoverboard

Za pozornost stojí také hoverboard (nebo též elektroboard), jenž se stal revolučním dopravním prostředkem v České republice teprve v nedávné době. Možná jste se s ním setkali pod českým názvem kolonožka, který se však moc neujal. Hoverboard jezdí na baterky a vy jako jezdec na něm pouze balancujete, čímž ho v podstatě ovládáte. Emporio Armani nabízí luxusní kousek v bílé barvě samozřejmě odekorovaný vlastním černým logem.

Emporio Armani je producentem také skládacího kola. Stává se oblíbeným dopravním prostředkem mnoha pracujících včetně businessmanů a manažerů, kteří si takto užívají cestu do práce. Skloubí ji s pohybem a v případě, že začne pršet, kolo složí a zavolají si třeba taxi: luxusní záležitost, kterou stojí za to vyzkoušet, nemyslíte?  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze