Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní italská značka se vyznamenala. Představila nejnovější kolekci perfektních chytrých hodinek, jejichž tváří se nestal nikdo jiný, než populární zpěvák Shawn Mendes. Na tohle spojení je tedy radost pohledět.

Emporio Armani Connected: Dokonalé smartwatch měří výkony a platí nákupy!

Martina Šmalclová
23. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Emporio Armani Connected: Jednička na poli smartwatch

Špičkové technologie ve spojení s dynamickým a sofistikovaným designem. Přesně tak se dají charakterizovat nové modely smartwatch Emporio Armani Connected s dotykovým displejem, které disponuji neuvěřitelně širokou škálou funkcí, a patří k tomu nejlepšímu, co na poli chytrých hodinek můžete aktuálně najít. A co designová řada Connected vlastně umí?!

Změří vám tep nebo ukáží, jak zlepšujete kraul

Luxusní kolekce Connected je vybavena inovativními funkcemi, jež vám umožňují zůstat v kontaktu a dostávat upozornění z chytrého telefonu, pomocí technologie NFC a Google Pay platit nákupy, sledovat vaší srdeční frekvenci, díky vodotěsnosti a pomocí fitness aplikací sledovat vlastní progres také ve vodě a v neposlední řadě vám chytré hodinky poskytnou neomezenou integrovanou GPS a Google Assistanta, který inteligentně najde všechny potřebné informace.  

Rozpustilý Shawn Mendes a elegance Connected? To nemá chybu!

Tváří kampaně Connected se stal mladý kanadský zpěvák Shawn Mendes, který se proslavil především hity There's Nothing Holdin' Me Back, Treat You Better nebo Stitches. Shawn si podobně jako ve svých klipech i v kampani Emporio Armani ponechává kus své chlapecké rozpustilosti a v kombinaci s luxusními chytrými hodinkami na zápěstí to nemá chybu.  

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Vybírejte z pěti typů - luxusních kovů i sportovnější gumy

Nejnovější kolekce nabízí hned pět nových druhů hodinek, které dokonale ozdobí vaše zápěstí. Máte chuť na růžové zlato, stříbro, nebo byste raději sportovní model s pouzdrem z nerezové oceli a gumovým páskem? Emporio Armani si pro vás nachystal všechny varianty. Všechny luxusní modely v ceně od 345-395 dolarů si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze