Top hledané
Výsledky (0)
Při příležitosti úžasného veletrhu Salone del Mobile v Miláně značka představila exkluzivní kolekci luxusních předmětů.

Nová kolekce Zegna Toyz představena na Design Weeku v Miláně

Dominika Žejdl
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Svět módy a designu miluje luxusní veletrh Salone del Mobile, kde se představují ty nejnovější kolekce, které jsou jednoduše neodolatelné. I módní dům Ermenegildo Zegna oslavil designový týden v patřičném stylu a představil kolekci Toyz vyrobenou z Pelle Tessuty, což je ekologický materiál.

Exkluzivní značka pro muže milující kvalitní oblečení

Značka Ermenegildo Zegna je jednou z nejluxusnějších a nejexkluzivnějších italských módních značek, jakou jsme měli možnost poznat. Úspěšným kouskem tohoto domu je speciální výroba kvalitních pánských obleků, které si oblíbili muži po celém světě. Zegna se tedy specializuje na oblečení pro muže vyznačující se kvalitou a výběrem těch nejlepších materiálů. 

Dnes se značka pyšní více než 500 exkluzivními obchody po celém světě a zůstává rodinným podnikem pod vedením již čtvrté generace. Úspěch značky Zegna vychází z precizní řemeslné práce a materiálů prvotřídní kvality. Žádanost a exkluzivitu značky dokazuje také fakt, že kromě obleků šitých pod svou etiketou, zpracovává i obleky pro nejlepší designéry současnosti. 

Zegna v Milánu představil kolekci Toyz

Kolekce luxusních doplňků pro volný čas a domácí potřeby mají svůj jedinečný pánský styl. Materiál je inspirovaný jedním z nejcennějších materiálů Ermenegidla Zegna, jehož historie sahá až do roku 1968, kdy se zrodilo ready-to-wear. Ekologický materiál se tak použil k vytvoření zajímavých produktů z kolekce Toyz, jako je obal na pálky na stolní tenis, míče, pouzdro na hrací kostky, švihadlo, sada na minigolf a další.

Dílo hodné obdivu: luxusní ručně tkaný koberec

Nádherným kouskem je i unikátní koberec, který vznikl ve spolupráci s Altai Gallery. Jedná se o ručně tkaný koberec, který je inspirovaný starými saharskými rohožemi původně vyráběnými ze speciální kůže. Tento unikátní kousek se pyšní krásným cik cak vzorem.

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze