Top hledané
Výsledky (0)
Když Janek Ledecký, skladatel, zpěvák a otec zlaté medailistky Ester vydával svůj videoklip k písni "Ty spíš", jeho dceři, která v něm hraje, určitě mnoho lidí nevěnovalo pozornost. Nyní by se mohli uklikat!

Ester Ledecká: z nenápadného videoklipu až na přeplněný Staromák!

Eva Ledecká
26. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

O tom, že je považovaná za sportovního miláčka národa, svědčí také fakt, že ji na Staroměstkém náměstí po ZOH 2018 přišlo přivítat tisíce zmrzlých fanoušků!

Staroměstské náměstí 26. února

Na 4 000 fanoušků čeká v nepříjemných mrazech od 15:00 na Ester Ledeckou a ostatní české olympioniky na Staroměstském náměstí. Atmosféra je úžasná, Češi jsou hrdí a ve vzduchu je opět cítit soudružnost. Po 17:00 dorazila rozradostněná rychlobruslařka Martina Sáblíková, která vybojovala na olympiádě stříbro. Čtvrt hodiny po ní přijela ta, na kterou se přeci jen čekalo nejvíc. Dojatou Ester Ledeckou přivítalo bouřlivé skandování!

"Já si myslela, že tady bude pár cizinců u orloje, já řeknu ahoj a bude to hotový a zase půjdu," usmívala se Ester.

Na pódiu promluvila Kateřina Neumannová, trenér Sáblíkové Petr Novák, člen trenérského týmu Ledecké Ondřej Bank i bývalý hokejový brankář Milan Hnilička. Eva Samková pozdravila fanoušky prostřednictvím videovzkazu z Vrchlabí. 

Nejúžasnější české okamžiky v Koreji

Ester Ledecká vyhrála zlatou medaili v superobřím slalomu a vstoupila tak do pomyslné síně slávy. Stala se totiž vůbec prvním českým alpským lyžařem, který na ZOH zlatou medaili získal. Jaké překvapení? To však byl teprve začátek!

V pararelním obřím slalomu ve snowboardingu vybojovala opět zlato, když porazila Němku Selinu Jörgovou! Ano a stala se tak první ženou v dějinách olympijských her, která na nich získala dvě zlata v odlišných sportech!

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

„Česká snowboardistka na vypůjčených lyžích získala na zimní olympiádě zlatou medaili v ženském Super-G.“

Jedná se o jeden z nejpozoruhodnějších příběhů, který se bude po skončení ZOH ještě dlouho vyprávět. A podle BBC je to jeden z nejúžasnějších příběhů celé historie zimních olympijských her.

Ester - "zářivá hvězda"

V rodině Ledeckých si slávu své dcery pojistili nejen dobrými geny, ale ještě navíc chytře zvoleným jménem. Ester pochází z Hebrejštiny a je jménem pro nepřehlédnutelnou ženu, zářivou hvězdu. A Ester Ledecká opravdu září! Na co sáhne, to se jí daří. Díky absolutně neočekávaným zlatým medailím vybojovaným na letošních ZOH v Super-G na lyžích a pararelním obřím slalomu ve snowboardingu, o ní vědí po celém světě. A český národ má konečně zase někoho, na koho může být pyšný!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Sport Invest Marketing
City Tower Hvězdova 1716/2b 140 78 Praha Česká republika