Top hledané
Výsledky (0)
Etro není jen italská značka stylových módních oděvů a doplňků, je to i designér božských interiérů, který svůj poslední počin předvedl na veletrhu nábytku v Miláně - Salone del Mobile.

V interiérech Etro Home se odráží touha po cestování

Martina Šmalclová
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Značka, kterou založil jeden vášnivý cestovatel

Psal se rok 1968, když vášnivý cestovatel zběhlý v ekonomii, Gerolamo "Gimmo" Etro, založil svou vlastní haute couture společnost. Vyznačovala se kvalitním textilem odvážných barev a inovativních kombinací. V osmdesátých letech se podpisem značky stala žakárová tkanina s paisley vzorem, která povznesla luxusní doplňky v podobě kabelek a kufrů na vyšší úroveň. Přelom přišel v roce 1985, kdy značka Etro přišla s první kolekcí pro domov, ta obsahovala vše - od přikrývek po fotorámečky.

Etru patří milánský týden módy i Salone del Mobile!

Značka si vydobyla tak významné postavení, že od roku 1996 pravidelně předvádí na prestižním milánském týdnu módy. Podobně i exkluzivní nábytek a dekorativní předměty Etro se dočkaly patřičného ocenění, a tak můžeme vidět ty nejnovější počiny na luxusním veletrhu nábytku Salone del Mobile v Miláně.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

V Etro Home se odráží touha po cestování, žízeň po dobrodružství.

Kolekce je velmi úzce propojena s módním domem Etro. Jedná se o velice elegantní, výrazné designy, které dokážou ohromit nejen živými barvami, ale také luxusními použitými motivy a propracovanými detaily. Odráží se v nich mix chutí, vůní a tradic celého světa. Uhaste žízeň po dobrodružství.

Mezi novinky patří nádherná sofa Caral, na které můžete pozorovat perfektní rovnováhu mezi klasickým a moderním designem. Najdete na ní vzor paisley, který je pro značku typický: luxusní styl etno v podání Etro Home! Elegantně působí sofa Woodstock s komfortní matrací a kulatými podpěrkami. Doplněna o příjemné polštářky se stává dokonalým místem pro snění a relaxaci! Stejně jako dokonalé ložnice, které měli na veletrhu také své místo!

Mimo jiné zde byla představena knihovna FONDA, u které nás nadchnul jemný a čistý styl. Některé její části jsou vyplněny krásnými materiály ve výrazných barvách v odstínech fialová nebo bordó a nechybí ani zábavné proužky.

Poznejte umění Etro na vlastní kůži

Pokud byste se chtěli na vlastní kůži přesvědčit, jaké luxusní kousky Etro nabízí, udělejte si výlet do Milána. Právě tady na Via Pontaccio si značka otevřela v roce 2014, během konání Salone del Mobile, svůj první butik zaměřený čistě na nábytek a doplňky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze