Top hledané
Výsledky (0)
Na prkně je v jednom kostýmu, ale v soukromí je téměř k nepoznání.

Eva Adamczyková šla na blond. Známá snowboardistka uzavřela sázku a inspiruje módou nejen ze StarDance

Michaela Hanelová
29. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Eva Adamczyková stále září úsměvem.

Známá česká snowboardistka Eva Adamczyková před nedávnou dobou všechny své sledující šokovala. Na sociální síť Instagram totiž přidala fotografii, na které má zcela novou barvu vlasů. Někteří se domnívají, že jedná o paruku, ale druzí ihned pochopili, že to sportovkyně myslí vážně. A co jí vedlo k této výrazné změně? Jednoduchá sázka, která zpočátku vypadala naprosto nevinně.

Olympionička Eva Adamczyková ve středu večer doslova šokovala všechny své sledující. Na svém Instagramu totiž předvedla neskutečnou proměnu vzhledu, a to poté, když si nechala zesvětlit vlasy na platinovou blond. Populární snowboardistka, která minulý rok excelovala v taneční soutěži StarDance, ukázala, že si se změnami hlavu neláme. Stalo se tak poté, co zakončila svou sportovní zimní kariéru v Kanadě. Ačkoliv se nyní chystá na měsíční cestu po USA, kterou si se svým manželem nadělí jako dodatečnou svatební cestu, zřejmě se rozhodla, že bude ve Státech k nepoznání. 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Eva Adamczyková změnila vizáž

Zdá se, že se rozhodla pro další odvážný životní krok a zamířila k svému kadeřníkovi, aby svým sledujícím mohla odhalit svůj nový účes. Veselá Eva sdílela na svém Instagramu skrze Instastories dva snímky, kterými definitivně vyvedla z míry všechny své fanoušky. Přešla z tmavé barvy svých hustých vlasů na zářivě platinovou. Jak sama uvedla, hned z Kanady musela zamířit do svého kadeřnického salonu, kde se jí několikrát kadeřník zeptal, zda tuto změnu myslí vážně. Jenže sázka je sázka a ze sportovkyně se tak rázem stala sexy blondýnka.

„Ne, tohle není paruka,"

sdělila svým sledujícím na Instagramu.

Tím také ukázala, že je na svou proměnu opravdu pyšná. Jenže někteří nechápou, co jí k tomu vedlo, což Eva vzápětí vysvětlila v dalším příspěvku. Eva je totiž střelec a nebojí se vůbec žádné výzvy. Naopak má ráda změny a do všeho jde po hlavě.

Uzavřela sázku a šla na blond

Za její náhlou změnou účesu stojí především úspěch jejího kolegy. Snowboardista Radek Houser se totiž blýskl medailovým úspěchem, a protože v mužské kategorii žádný český závodník nestál na stupních vítězů dlouhých patnáct let, byla uzavřena sázka. A jak vlastně zněla? Pokud Radek získá medaili, celý reprezentační tým si obarví vlasy na blond. A Houser se v závodě Světového poháru v Kanadě opravdu prosadil, získal bronz, a tím pádem celý tým musel svůj slib splnit a obarvit si vlasy na blond, což z české výpravy učinilo skupinu novopečených blond lidí.

Možná ještě předtím, než se vsadili, nikdo z nich nevěřil, že by Radek mohl vyhrát. A co na její proměnu říkají fanoušci? „Sázka na blond a kluci opět na stupni vítězů. Podtrženo, sečteno, byla to skvělá sezona,“ dodala ke své šokující proměně sportovkyně, kterou ani její fanoušci nepoznali. „Vám prostě sluší všechno,“ napsala jí jedna z fanynek. „Efka Zlatovláska,“ okomentovala její proměnu další z fanoušků. „Tak ještě ten knírek na blond a bude to pecka. Česká pecka,“ dodal jiný fanoušek.

Otevřít v galerii (1)
Eva Adamczyková je hvězda. Sluší jí téměř každý styl.
Eva Adamczyková je hvězda. Sluší jí téměř každý styl.Zdroj: Profimedia

Inspirujte se jejím stylem

Sako Pinkoi 1600 Kč

Kalhoty 1590 Kč

Eva svým módním stylem inspiruje

Eva si ve volném čase vybírá pohodlí před stylem, což by nejspíš neudělalo dojem na žádného módního experta. To, co si obléká na neformální aktivity mimo závodění, někdy připomíná opravdu obyčejné kousky z nejlevnějšího sekáče. Evě to však sluší a tento styl jí sedí. Sama si v módě potrpí spíš na jednoduchost, a i výraznou barevnou škálu si nechává na sport.

„Devadesát procent svého času trávím v legínách. A mám ráda zajímavé střihy. Ale mám i pár romantických kousků, když si chci vzít v létě šaty," svěřila se před nedávnou dobou na svém Instagramu, kde také některá svá trika propagovala. Nikdo si zřejmě snowboardistku neumí představit v elegantním kostýmu nebo business looku, kterým by se na veřejnosti prezentovala. Není to navíc tak dávno, co Eva představila vlastní kolekci triček, kterou prodává v jednom z pražských butiků. Rozhodla se tím podporovat dobrou věc a zkusit něco vlastního.

Ve StarDance bodovala svými kostýmy

Eva má silnou osobnost, což ovlivňuje její volbu oblečení. Proto se několikrát stalo, že při výběru tanečního kostýmu udělala chybu a diváci si následně stěžovali na to, že je z toho bolely oči. Ale ve většině případů byla za hvězdu. Nejvíce snowboardistce slušel model pro volný tanec, kdy se ukázala v mikině a teplácích a na nohy si vzala obyčejné kecky. Co se týče společenského outfitu, za nás jednoznačně nejkrásnější šaty zvolila při finálovém večeru, kdy byla celá v černém. Černá barva sportovkyni neskutečně sluší a dokáže tak podtrhnout její krásné ženské rysy. 

Zdroje: autorský text, redakce, Instagram, super.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze