Top hledané
Výsledky (0)
Miluje rodinu a nedá dopustit na své syny. Nyní oslavila kulatiny a má se čím pyšnit.

Eva Hecko Perkausová oslavila 30. narozeniny. Od manžela dostala vůz za téměř 4 miliony korun

Michaela Hanelová
27. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Eva Perkausová

Moderátorka Eva Hecko Perkausová nedávno porodila svého druhého syna Ariana, a jak zní známé přísloví, není času nazbyt. Pouhých pět dní po porodu se nechala vyfotit profesionální fotografkou. Atraktivní snímky pak sdílela na svých sociálních sítích. Jak se někteří shodli, Eva vypadá natolik dobře, že by jí mohla závidět kdejaká čerstvá maminka. Evě to moc sluší, a to samé dokázala i na nedávné oslavě narozenin. A protože slavila kulatiny, oslava byla opravdu velkolepá.

Eva Perkausová je pyšná dvojnásobná maminka a také šťastná manželka. Po svém boku má totiž manžela, který je původem z Ukrajiny, ale o svou rodinu se stará naprosto dokonale. Ivan Hecko se každý rok snaží vymyslet pro svou manželku Evu skvělý narozeninový dárek. Avšak k příležitosti letošního významného jubilea se rozhodl udělat něco opravdu mimořádného a překvapil ji úplně novým luxusním vozem! 

Celá rodina, včetně dvou malých synů Killiana (1) a Ariana (7 týdnů), se sešla v oblíbené asijské restauraci Sasazu, kde všichni společně povečeřeli a poté popřáli oslavenkyni. Dárek, který dostala od svého manžela, však předčil veškerá očekávání! Podnikatel Hecko své milované daroval luxusní SUV značky BMW X7 třídy M, jehož cena se pohybuje kolem 3 700 000 korun. 

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

Eva Perkausová se pyšní novým automobilem

Někdo by si možná mohl pomyslet, že Eva se svou výškou 166 cm nezvládne řídit tak velké auto, ale opak je pravdou. Jediným drobným úskalím je, že Eva Perkausová musí ve svém novém miláčkovi vozit i dvě malé děti, kteří občas způsobí nepořádek. Není proto divu, že zanedlouho poté, co oslavenkyně dostala auto, s ním zamířila rovnou na profesionální celkové čištění. „Ten pocit, kdy sednu do krásně čistého auta," pochvalovala si čerstvá třicátnice nové auto, ze kterého je skutečně nadšená. Na Instagramu se dále pochlubila několika fotografiemi, ze kterých je patrné, že si svého dárku váží a je nesmírně šťastná.

Eva Perkausová si svého života váží

„Nikdo neví, co nám život nadělí, ale pokud jsme zdraví, máme vše. Přála jsem si do třiceti let mít rodinu. Dnešním dnem je mi třicet a mám dva díky bohu zdravé syny, milující rodinu, kolem sebe optimistické lidi a práci, která mě baví a naplňuje. Sny o rodině jsou sice hezké, ale když ji máte, je to nepopsatelné. Vím, že mi osud může přinést i horší chvíle (a že jich v životě ještě bude hodně), proto si užívejte každého dne (i toho náročnějšího),“ uvedla Eva v rozhovoru k reportáži z její oslavy narozenin, kam pozvala rodinu a nejbližší přátele.

Každou narozeninovou oslavu bere jako příležitost se vidět se všemi svými blízkými. „Vždycky, když mám oslavu, většinou pozvu jenom blízké – kamarádky, rodiče, děti, manžela. Takže si to užívám, protože málokdy se sejdeme v takovém počtu se všemi blízkými. Všichni si udělali čas a já si to opravdu užívám a snažím se věnovat úplně všem,“ řekla pro CNN Prima news moderátorka, která svou rodinu miluje.

V šestinedělí zveřejnila naprosto dokonalé snímky

Tři muži v domácnosti není žádná procházka růžovým sadem. „Přijde ale to období, kdy budu muset rozdělovat lásku mezi oba. Já jsem chtěla mít nějakou památku, dokud je ještě malinký miminko, novorozeňátko. Mít to nejen v paměti, ale i na fotografiích, ať se na ně můžu podívat a zavzpomínat si. Takže jsem vzala komplet celou rodinu, ať jsme všichni," sdělila důvod focení. A za tyto fotografie od svých sledující získala samou chválu, protože se její fanoušci shodují na tom, že to moderátorce neskutečně sluší.

Jak sama Eva přiznala, zpočátku byla péče o dvě děti velmi náročná. Na Instagramu dokonce sdílela několik snímků, jak vypadá zpočátku klidný den, který se během několika minut změní v naprosté drama. Ačkoliv má doma ročního syna, ten péči maminky stále potřebuje a nechce, aby se od něho ani na moment vzdálila.

Brzy se vrátí zpět na televizní obrazovky

Všichni se však zajímají o to, kdy se Eva vrátí na televizní obrazovky. Někteří sledující dokonce pod její příspěvky neustále píší, že jim chybí a doufají, že to bude brzy. A ti, co už se nemohou dočkat, nyní mohou začít stříhat pásku. Moderátorka totiž prozradila, kdy se zřejmě vrátí na televizní obrazovky CNN Prima News, kde za ni aktuálně zaskakuje Terezie Tománková. 

„Myslím si, že tak koncem května, možná v půlce, bych už mohla naskočit. Arianovi budou tři měsíce. Tím, že je ta naše pracovní doba taková přívětivá, co se týče práce, tak to možná půjde už v tom květnu,“ svěřila se v pořadu Showtime.

Zdroje: pořad Showtime, Instagram, autorský text, primaženy.cz, CNN Prima news

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze