Top hledané
Výsledky (0)
Nespravedlnost ve StarDance? Vypadla Iva Kubelková s Martinem Prágrem, nešly posílat hlasy.

Exkluzivní vyjádření Martina Prágra po vyhazovu ze StarDance: Každý viděl Ivu jako dokonalou. Poslední tři kola nás chtěli pryč

Denisa Zajíčková
10. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Iva Kubelková a Martin Prágr si už ve finále nezatančí

V soutěži StarDance se musela v sobotu rozloučit moderátorka Iva Kubelková a tanečník Martin Prágr. Až do této chvíle přitom patřili mezi hlavní favority. To neušlo divákům, kteří se na sociálních sítích rozčilují, že měl vypadnout kajakář Vavřinec Hradilek.

Dcery Ivy Kubelkové maminky konec oplakaly
V roce 2021 si Martin Prágr zatančil se Simonou Babčákovou
V roce 2019 tančil s Gabrielou Soukalovou
Letos skončil Martin Prágr před branami finále

Ani tentokrát si moderátor Marek Eben neodpustil nemístné poznámky na nohy Ivy Kubelkové. Ale zatímco v Ebenovi vyvolávala dlouhonohá Kubelková myšlenku na zmrzlinu Eskymo, k místu ve finále jim to s Martinem Prágrem nepomohlo.

Devátý soutěžní večer byl rozdělen do dvou částí. Zatímco v té první si mohla oddychnout Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem a Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou, ve druhé části čekal šok Ivu Kubelkovou s Martinem Prágrem, které porazil kajakář Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Z toho byli diváci nejen rozčarovaní, ale také začali na internetu řešit, že nešly posílat hlasy! 

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Kolik hlasů doopravdy přišlo?

Na internetu se také množí spekulace, že hlasování nebylo férové. Některým nešla zpráva vůbec odeslat! Mezi nimi byla například i Brigita Chlopčíková, manželka obávaného porotce a kata Zdeňka Chlopčíka. "Absolutně neměli vypadnout oni dva. Posílali jsme hlasy, ale bylo to přehlcený a nešlo to odeslat. Iva neskutečná jako človíček se srdcem na pravém místě, tak i tanečnice. Nemáte se za co stydět," napsala na oficiální profil StarDance Chlopčíková. A další se přidávali. 

Zda nešly posílat hlasy jen Prágrovi s Kubelkovou není jasné, diváci však okamžitě začali rozvíjet konspirační teorie, že pořadí odpadlíků je zkrátka dané. "Jak je možné, že Všechnopárty minulý týden v sobotu měla jako hosta cukráře Maršálka a dnes paní Kubelkovou. Chci věřit, že je náhoda, že zrovna oni vypadli, když ukázka na sobotní Všechnopárty je již během týdne," píše například paní Irena. Česká televize se zatím k ničemu nevyjádřila, a tak je možné, že šlo skutečně jen o technickou chybu. Na druhou stranu je otázka, zda hlasy, které nešly odeslat, nepatřili právě vypadlému páru - a všechno tak mohlo být úplně jinak.

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Martin Prágr o vyhazovu i Ivě Kubelkové

V soutěži StarDance soutěžil již potřetí. Na sociálních sítích se stal idolem dívek i žen, které toužily po tom, aby je pozval na kávu. Bulvární média spekulovala o tom, že to mezi nimi s moderátorkou Ivou Kubelkovou jiskří až moc. Co ale bylo za oponou? Na co opravdu myslel, když celé hodiny trénoval? A uvidíme ho v dalších ročnících? I na to jsme se zeptali tanečníka Martina Prágra potom, co musel opustit soutěž StarDance. 

Martine, je něco, co byste teď udělal jinak? 

Vůbec nic bych neudělal jinak. Žádnou choreografii bych nezměnil. 

Vidíte zpětně chybu, která vás včera poslala z kola ven?

Kdybych se teď podíval na video, tak tam těch chyb uvidím spousty. U mě, u ní. Vnitřně ale nemám pocit, že by něco včera byla chyba. 

Celou dobu jste byli považovaní za favority.

To nevím, jestli jsme byli za favority. Možná na začátku, ale poslední dva - tři díly vycházely články, že bychom už měli vypadnout. Takže to nevnímám takhle. Ale vnímám to, že každý bral Ivu za tu dokonalou, že to v sobě má ten talent, ale nikdo neviděl tu dřinu, že se to musí naučit. V rozstřelu to rozhodli diváci. 

Myslíte si, že to opravdu rozhodli diváci? Na internetu kolují informace, že nešly odesílat hlasovací smsky. 

To já samozřejmě nevím, co se píše na internetu, něco mi ve zprávách došlo, že nešlo hlasovat. Ale to já neovlivním, já do toho nevidím, jestli ta síť byla přehlcená. Je otázka, jak by se tohle vůbec řešilo.

Otevřít v galerii (1)
S Ivou Kubelkovou jim to na parketu skvěle fungovalo
S Ivou Kubelkovou jim to na parketu skvěle fungovaloZdroj: se souhlasem České televize

Myslíte si, že si Iva zasloužila být ve finále? 

Jasně, to určitě. Myslím, že si to zaslouží každý v téhle řadě. Od prvního dílu bych netipnul, kdo ten večer vypadne. I když se mluvilo o Pepovi Maršálkovi, tak ten měl zase své charisma. Měl svojí fanouškovskou základnu, takže i ta Iva si to zasloužila. 

Bylo to Ivě líto, když jste spolu pak mluvili?

My jsme to ještě nestihli rozebrat, ale čtvrté místo je vždycky blbé. Určitě jí to líto trochu bude, ale zase to vnímá tak, že si zatančila všechny tance a měla možnost se to naučit. Ve finále bychom už jenom zopakovali tři, které už jsme dříve tančili. 

Na internetu se objevují názory, že tenhle ročník je vůbec nejsilnější. Vidíte to stejně?

Pro mě je to třetí řada a tahle byla nabitá. Nejvíc se trénovalo, nejvíc se využívaly rekvizity, choreografie byly náročnější. Tahle řada pro mě byla rozhodně nejtěžší. 

A podal jste vy svůj nejlepší kreativní výkon v tomhle ročníku?

Určitě ano. 

V čem jste se posunul od loňska?

Je to o té práci s tím druhým. Tím, že Iva je komunikativní a inspirující člověk, tak ten nápad nepřinesu jen já. Vymýšleli jsme to spolu, spolu jsme to posouvali. Já jsem chtěl každé číslo ozvláštnit, aby se Iva ukázala ve více tvářích. To byl můj cíl, a to se jí splnilo. Moje myšlenka byla taková, aby nedošla na každý tanec s tím, že to tam jen odtančí a bude u všeho vypadat stejně. I proto jsem tento rok volil jiný výběr hudby. Myslím, že jsem ze sebe vydal nejvíc.

A co příští rok? Láká vás účast v dalším ročníku StarDance?

Takové věci si člověk musí nechat uležet. Teď je tady ta emoce, takhle zatím nepřemýšlím.

Finále už příští týden

Další sobotu se o vítězství popere nejen Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, ale také Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou a Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Kdo zvítězil v předchozích ročnících? 

 • herec a zpěvák Roman Vojtek a Kristýna Coufalová (2006)
 • akrobatický lyžař Aleš Valenta a Iva Šisl Langerová (2007)
 • herečka Dana Batulková a Jan Onder (2008)
 • herec Pavel Kříž a Alice Stodůlková (2010)
 • atletka Kateřina Baďurová a Jan Onder (2012)
 • herečka Anna Polívková a Michal Kurtiš (2013)
 • herečka a bloggerka Marie Doležalová a Marek Zelinka (2015)
 • herec Zdeněk Piškula a Veronika Lálová (2016)
 • herec Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková (2018)
 • herečka Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička (2019)
 • herec Jan Cina a Adriana Mašková (2021)

Kdo zvítězí tentokrát?

Zdroj: redakce, Česká televize, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze