Top hledané
Výsledky (0)
Rolls-Royce přichází s novými neonovými barvami svých vozů.

Exotický Rolls-Royce! Limitovaná edice "Neon Nights" je inspirována rosničkou, květinami a motýly

Mgr. Jana Höger
25. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Rolls-Royce Wraith

Britský výrobce luxusních automobilů Rolls-Royce přichází se žhavou zprávou „Buďte odlišní!“ Své nádherné vozy oblékl do nového kabátu. Limitované vozy září neotřelými odstíny, které rozhodně budou poutat pozornost a vyčnívat z davu. Troufnete si na ně?

Rolls-Royce detail pneumatiky
Rolls-Royce pohled zezadu
Rolls-Royce Dawn, symbol

Luxusní nemusí být jen černá

Když ne černá, tak která jiná? Automobilová značka Rolls-Royce na to jde zcela jinak, zkouší prosadit neonovou trendy vizáž a sází na své „koně“ v novém provedení. Představa, že všechny varianty Rolls-Royce Black Badge musí být nezbytně černé, je nyní s využitím odstínů „Neon Nights“ kompletně vyvrácena.

Otevřít v galerii (6)
Rolls-Royce, Dawn, interiér vozu
Rolls-Royce, Dawn, interiér vozuZdroj: Rolls-Royce

Příroda jako neskutečný zdroj inspirace

Historií prověřená automobilka nabitá luxusem až po strop udělala opravdu odvážný krok vpřed. Navázala na svou velmi úspěšnou kolekci zvanou „Pastel“ a vynesla na světlo světa pestrou paletu barev. Exkluzivní vozy jako jsou Dawn, Wraith a Cullinan Black Badge budou nově zářit odstíny neonovými odstíny. Podnětem k vytvoření speciální edice jim byla zvířecí říše a také exotické rostliny.

„Inspirujeme se přírodními barvami, a to například australskou rosničkou zelenou, havajskými květy či exotickými motýly a ukazujeme Black Badge vozy v odvážnějších barvách, což jistě ocení zejména klienti, kteří si troufají být odlišní,“

dodává na adresu limitované edice Sami Coultas designér zakázkového programu Bespoke Colour & Trim společnosti Rolls-Royce Motor Cars.

Otevřít v galerii (6)
Roll-Royce a nové odstíny barev
Roll-Royce a nové odstíny barevZdroj: Rolls-Royce

Rosnička australská

Pokusíme se vám lépe přiblížit novou paletu barev Rolls-Royce. Představte si vůz Wraith Black Badge v zeleném odstínu Lime Rock Green. Ve své podstatě jde o téměř světélkující zelenou barvou inspirovanou australskou zelenou rosničkou. Specialista na barvy Sami Coultas se s ní setkal tváří v tvář při svých cestách po divoké Austrálii a hned si padli do oka.

Dále se můžete těšit na moderní interiér automobilu, ve kterém na vás čeká kůže Scivaro Grey, jemné prošívání a specifické lemování právě v odstínu Lime Rock Green. Nechcete být jen šedá myš? Sáhněte po tomto voze.

Otevřít v galerii (6)
Rolls-Royce Wraith, interiér vozu
Rolls-Royce Wraith, interiér vozuZdroj: Rolls-Royce

Červená jako symbolika vzrušení, vášně a adrenalinu

Pokud vám tohle vše není cizí, budete nadšeni z červeného odstínu Eagle Rock Red vozu Dawn Black Badge. Vdechnutou inspirací tohoto odstínu jsou květiny ‘Ōhi‘a lehua (železnec mnohotvarý). Jedná se překvapivě o stále zelený strom pocházející z Havaje. Když usednete do tohoto neuvěřitelného žihadla, oceníte precizní prošívání kůže v odstínu Selby Grey s lemy v barvě Koi Red.

Otevřít v galerii (6)
Rolls-Royce Dawn
Rolls-Royce DawnZdroj: Rolls-Royce

Exotika, která bere dech

Posledním odstínem v pořadí, který zdobí vůz Cullinan, je Mirabeau Blue. Svět křehké létající říše dal vzniknout tomuto neobvyklému odstínu. Stojí za ním exotický motýl Rhetus periander, který je charakteristický svými modrými až kovovými odstíny křídel a vyskytuje se v Střední a Jižní Americe. Na vaše emoce jistě zapůsobí do posledního detailu dotažený interiér vozu. Kožené provedení v barvě Arctic Blue působí jako harmonizující balzám na duši.

Otevřít v galerii (6)
Rolls-Royce v barvě Mirabeau Blue
Rolls-Royce v barvě Mirabeau BlueZdroj: Rolls-Royce

Pouze 3 exempláře od každé barvy: Rychlejší vyhrává

Limitovaná edice Rolls-Royce v nových odstínech v sobě pojímá tři exempláře od každé barvy a nutno dodat, že to platí pro trh po celém světě. Zde platí dvojnásobně, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Jestli máte zájem, tak si pospěšte!

Otevřít v galerii (6)
Rolls-Royce Wraitn, symbol automobilky
Rolls-Royce Wraitn, symbol automobilkyZdroj: Rolls-Royce
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze