Top hledané
Výsledky (0)
Vítejte v jedinečném přepychu luxusního designu nezapomenutelného hotelu Faena na Miami Beach. Každý, kdo do tohoto famózního hotelu vstoupí, bude okouzlen. Neexistuje totiž podobné místo, jako toto.

Faena Hotel Miami: jedinečná luxusní dovolená

Eva Ledecká
23. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Socha Mamuta Damien Hirst

Původní stavba pochází z roku 1948, kdy ji nechal postavit podnikatel George Sax. Saxony hotel hostil hollywoodské hvězdy jako byla Marylin Monroe nebo Frank Sinatra. V současné době hotel představuje vrchol luxusu spojený s jedinečným uměním a designem.

Hotel Faena se nachází přímo na pláži v South Beach v Miami a svým hostům poskytuje velký prostor plný jemného písku. Jedná se o prémiový hotel celé South Beach, který nabízí luxusní ubytování i umělecké a gurmánské zážitky.

Majestátní budovy luxusního hotelu

Hotel se sestává ze dvou budov, které navrhl Brandon How – Faena House a Faena Versailles Contemporary. Fasády obou budov v sobě nesou odkaz na Art Deco předešlého Versailles Hotel a moderní architektury bývalého Saxony Hotel, dnešního Faena Hotel Miami Beach.

Ve snaze odchýlit se od tradičních představ, si hotel přizval režiséra a producenta Baze Luhrmanna a kostýmní výtvarnici Catherine Martin, aby na rekonstrukci luxusního hotelu dohlíželi. Proto se dnes hotel Faena může pyšnit jedinečným interiérem, který už u vchodu může působit jako vstup do luxusní katedrály.

Interiér v podobě jedinečného luxusu

Vše, co bylo pro luxusní Hotel Faena navrženo, ať už se jedná o instalace, umění, barvy v interiéru nebo doplňky, bylo navrženo především pro to, aby pobyt zde vzbuzoval radost a zážitek.

Faena nabízí 169 pokojů vyvedených v dokonalých barevných kombinacích a jedinečných designech slavných umělců. 

Zatímco vlajková loď hotelu v Buenos Aires byla designovaná Philippem Starckem, Faena na Miami Beach je mixem různorodých druhů umění. A jen tak mimochodem, v neobyčejně pohodlných pokojících a apartmánech, chodíte po dlaždicích od umělkyně Ann Sacks, používáte elegantní konferenční stolky navržené po originálním vzoru Faena a procházíte se po jedinečném koberci navrženém Catherine Martin. Speciální výzdoba na zdech je pro změnu dílem umělce Juana Gatti.

V luxusním hotelu můžete najít jedinečné instalace z uměleckého studia z Antwerp a od amerického umělce Jeffa Koonse.

Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Byty Janáčkovo nábřeží 211m, Praha 5

Luxusní argentinská a asijská kuchyně

V jedinečné venkovní restauraci Los Fuegos, které vévodí mistr kuchařského umění, argentický šéfkuchař Francis Mallman, si můžete dopřávat jedinečná exotická jídla. Spolu s touto restaurací se hostům nabízí lahodné asijské pokrmy od oceňovaného šéfkuchaře Paula Qui.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Faena Hotel
3201 Collins Ave Miami Beach FL 33140 USA
+1 305-534-8800