Top hledané
Výsledky (0)
Nikol Švantnerová, Karolína Mališová, Iveta Vítová, Natálie Kotková nebo Tereza Budková – nejen tyto krásky zazářily v božských róbách na přehlídce Snow White.

Z přehlídky PONER: Neuvěříte, koho by slavní obsadili do role Sněhurky!

Martina Šmalclová
23. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty

Kam se posadit? To prozradí červená jablka!

Typická červená jablka se jmenovkami na židlích, ptačí klece nebo mech a v něm zasazené břízy. Takovou kouzelnou a pohádkovou atmosféru si pro své hosty připravilo duo Poner. Kdo ze slavných na přehlídku tentokrát dorazil? Kateřina Průšová, Hana Vagnerová, Marek Raditsch s manželkou Terezou, Yvetta Blanarovičová nebo Kateřina Klausová. Jak se jim show líbila a kdo by si měl podle nich zahrát roli Sněhurky, vám odhalí následující video.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Mistři svého oboru

Šaty mladých návrhářů Nikol a Jakuba Ponerových se mezi celebritami těší velké oblibě a není se čemu divit. Jejich první autorská přehlídka s názvem Snow White ukázala, že pro tvorbu pohádkových šatů jsou tihle dva ti nejpovolanější. Módní show sklidila obrovské ovace a dvojice tak může slavit úspěch! 

Od nadýchaných sukní k overalům

Pro tvorbu sourozenců Ponerových je typické výrazné zdobení, dokonale ženské a odvážné střihy a také špičková ruční práce. Modelky během show vynesly několik nadýchaných princeznovských rób, ale také elegantní koktejlky nebo stylové overaly smyslně kopírující ženské křivky. Některé z modelů byly navíc doplněny o luxusní kožichy.

Prodej bytu 3+kk - Praha 7, 82
Prodej bytu 3+kk - Praha 7, 82, Praha 7

Natálie Kotková za princeznu, Karolína Mališová za divu!

Celkem představilo duo Poner, za doprovodu krásné hudby, 80 okouzlujících modelů. A které z nich se staly našimi favority? Stříbrná róba s flitry představená Klárou Rychtaříkovou, stylový overal, který v modré vynesla Nikol Švantnerová a v bílé Tereza Budková nebo šaty s flitry v horní části a volánovou sukní, které oblékla Natálie Kotková..

Jako dokonalá diva na nás pak v bílých pouzdrových šatech s kožíškem a luxusním náhrdelníkem na krku působila Karolína Mališová.

Duo znovu představilo luxusní spolupráci s Preciosou

Nikol Švantnerová během přehlídky znovu oblékla luxusní šaty z křišťálové sítě Preciosa v hodnotě 500 000 Kč. Ty už představila během MFF KV, nyní se ale dočkaly svého vylepšení.

Sněhurka podle Ponerů: Nikol Švantnerová!

Kdo představí závěrečný model a jak bude vypadat? Informaci Ponerovi tajili do poslední chvíle. Tu čest měla opět Nikol Švantnerová, která vynesla luxusní sněhově bílou róbu s vlečkou a objemným zdobným límcem. Jako brunetce jí odstín sedl a s rudou na rtech by rovnou mohla zaskočit za Sněhurku.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Zapomeňte na Popelku, letos září Sněhurka!

Vánoce se nezadržitelně blíží a o tom pochopitelně ví i mnoho světových značek, které vymýšlejí nejrůznější vánoční kolekce. U nás v Čechách ale tento trend není zas až tak obvyklý, a možná i proto se sourozenecké duo Ponerů rozhodlo pro radikální změnu. A když jde o Vánoce, tak musí být pochopitelně pohádkové. Kdo by čekal Popelku, je na omylu tentokrát to totiž jednoznačně vyhrála Sněhurka!

Velká večerní, kožichy, semi formal, ale třeba také modely business casual. To všechno kolekce Snow White nabízí a abych řekla pravdu, právě tato pestrost mě na tom nejvíc baví. Jeden z mých největší favoritů je korzetová róba v odstínu modré capri, kterou předvedla modelka Tereza Budková. Je neskutečně sexy, klade důraz na ženskou siluetu a navíc ten korzet bude perfektně držet dekolt! Takže za mě naprostý STROP!

A na závěr bych ještě ráda zmínila jeden z těch business casual modelů, a to bílé pouzdorvé šaty s jemným stříbrným páskem v kombinaci se zářivě červeným kožichem. Je to prudce elegantní a opětovně díky hře barev jde o velice sexy záležitost. Co k tomu dodat, snad jen ať si Ponerovi do budoucna vedou alespoň stejně tak dobře jako dnes!

Největší TRHÁKY této kolekce podle Ornelly najdete na začátku galerie pod článkem. 

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze