Top hledané
Výsledky (0)
Jaké trendy byly k vidění na módní přehlídce Zuzany Lešák Černé?

Fashion show Zuzany Lešák Černé: Branišová byla v zákulisí za hvězdu, ale tváří v tvář potkala Jágrovu minulost

Denisa Zajíčková
02. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Dominika Branišová a Jaromír Jágr

Že by se mohl konat filmový festival v Karlových Varech bez módních přehlídek? Ani náhodou. Tentokrát obsadila molo talentovaná návrhářka Zuzana Lešák Černá, kterou miluje minimálně půlka českého showbyznysu. Často obléká například Evu Burešovou, která přišla v jejím modelu na premiéru muzikálu The Bodyguard, či dokonce první dámu Evu Pavlovou či moderátorku Gabrielu Partyšovou. Od svatebních šatů tak došla až k volnočasové módě, která slaví úspěch napříč generacemi. A to každý český návrhář rozhodně říct nemůže! Co se ale dělo v zákulisí?

Už v osmi letech věděla, že bude návrhářkou. Snad, že cítila, jaký talent se v ní skrývá. O tom, že její jméno bude jednou v tomto světě jedno z českých nejdůležitějších, neměla ale zřejmě ani ponětí. Zuzana Lešák Černá je česká módní návrhářka, která se specializuje na luxusní a nadčasovou módu, která slaví velký úspěch. 

Své první kroky v oblasti módy učinila už v krejčovské dílně své maminky, což ji k rozhodnutí stát se návrhářkou nakonec přivedlo - a to už v dětství.  Vystudovala oděvnictví a textilní marketing, což bylo sice dobrou průpravou pro oděvní návrhářství, ani zdaleka by to ale nestačilo, aby v tomhle světě plném konkurence uspěla. Na to musela ukázat, že v sobě skrývá takřka dar od Boha. Ten, o kterém dnes už nikdo nepochybuje.

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Talentovaná s velkým srdcem

V roce 2010 otevřela Zuzana Lešák Černá svůj první salon v Plzni, kde se zaměřila na společenské a svatební šaty. Její tvorba je úspěšná zejména pro její preciznost, kvalitní materiály a důraz na detail. Vedle svatebních a společenských šatů nabízí i kolekce pro běžné nošení a business módu. Pravidelně připravuje nové luxusní kolekce a organizuje módní přehlídky, přičemž jedna z nich se konala letos právně na karlovarském filmovém festivalu. Pozvánku na ni dostaly ty nejznámější tváře českého showbyznysu, které si daly na svých outfitech záležet.

Zuzana také spolupracuje s významnými osobnostmi a účastní se filantropických projektů. Například s Andreou Verešovou vytvořila kolekci BlackEve, z níž výtěžek putoval na charitativní účely. Její modely kombinují výtvarnou originalitu s funkčností, čímž si získaly oblibu mezi širokou veřejností i celebritami​.

Návrhářka má nespočet fanoušků

Populární ale nejsou jen modely od Zuzany. I ona sama má velkou základnu fanoušků a často je na piedestalu zejména její luxusní postava. O tu se patřičně stará. "Třikrát týdně běhám, to je dané a nejede přes to vlak. Cvičím na videa growingannanas na Youtube. Je skvělá a vyhovuje mi, že si to můžu pustit kdykoliv a kdekoliv. Několik let také cvičím jógu,"​ prozradila před lety pro Super.cz.

Přiznala také, že sice do třiceti nemusela vůbec nic řešit, dnes už si ale dává velký pozor na svůj jídelníček. Sice bojuje s tím, aby neměla chuť na nějaké ty nezdravé dobroty, ale naštěstí si ráda dopřeje i zdravé jídlo, ke kterému si konečně našla cestu. A vyplatilo se!

Otevřít v galerii (1)
Módní přehlídka Zuzany Lešák Černé
Módní přehlídka Zuzany Lešák ČernéZdroj: Herminapress

Minulost před očima

V zákulisí to ale mohlo pořádně vřít, ačkoliv nakonec to dopadlo jen vřelými úsměvy. Co se vlastně stalo? Potkala se tam totiž Natálie Jirásková, Adam Mišík, Dominika Branišová a Jaromír Jágr. Právě Natálie je dcerou modelky a moderátorky Ivy Kubelkové, která byla velkou láskou hokejisty ještě před lety. Pak ale jejich vztah nevyšel, což mělo oba dva dlouho trápit. 

Kdyby měl tehdy osud pro tuto dvojici přeci jen jinou cestu, všechno mohlo být jinak! Dnes je ale Jágr vedle své krásné Dominiky šťastný jako nikdy předtím a už se jen spekuluje o tom, kdy dojde na svatbu nebo potomka. Branišová by byla vůbec první ženou, která by s Jágrem veselku vystrojila - a o dítěti už spolu prý mluví! Branišová na přehlídce jasně ukázala, že má vedle hokejové hvězdy právem své čestné místo, vypadala naprosto úchvatně a potvrdila, že přesně ví, co jí sluší. Není divu, že na ní může Jágr oči nechat!

Zdroj: redakce, KVIFF, super.cz, zuzanalesakcerna.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze