Top hledané
Výsledky (0)
Nechte se inspirovat luxusními interiéry Fendi Casa plnými preciznosti, stylu, nadčasovosti a moderní jednoduchosti.

Fendi Casa: Exkluzivní bydlení!

Eva Ledecká
04. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní interiéry Fendi Casa

Interiérové vybavení každé místnosti si zaslouží dokonalost. Tu vám pomůže vykouzlit Fendi Casa, odnož značky luxusního oblečení, která cit pro módu a jedinečnost dokáže zakomponovat do vašeho domova stejně jako do prostorů luxusních hotelů a vytříbených apartmánů.

Dokonalost v detailech a materiálech

Fendi Casa se vyznačuje využíváním moderních prvků s retro detaily. Všechny kolekce dodávají elegantní a příjemnou atmosféru každé místnosti, charakterizují je čisté tvary a špičkové materiály, jako je prémiová kůže a drahé látky. Překvapivé kontrasty působí nadčasově a energicky.

Kuchyně a jídelny se pod rukama vybavení od Fendi Casa mění ve stylové a maximálně funkční srdce všech domovů. Ložnice vás vábí sofistikovaností a dokonalým klidem vyzařujícím z promyšlených detailů.

Pozemek jako ze žurnálu

Vaše venkovní prostory se mohou jako mávnutím kouzelného proutku proměnit v exkluzivní zahrady, které vídáváte na fotografiích těch nejexotičtějších světových destinací. Fendi Casa využívá okolní přírodu, kterou se nechává inspirovat a přináší vysokou kreativitu spojenou s komfortem.

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m, Praha 1

Hotel Fendi Casa a luxusní projekty po světě

O tom, že se jedná o prémiový nábytek a interiérové řešení, by vás mohly přesvědčit projekty, pod nimiž je značka Fendi Casa podepsána. Patří mezi ně Setai v New Yorku - sofistikovaný projekt na 5. avenue, zařízení luxusní jachty Lady Lara Benetti nebo hotel Principe di Savoia v Miláně.

V srdci Říma se můžete ubytovat v přepychových soukromých apartmánech Fendi Casa, které leží na dosah ruky od fotány di Trevi a v docházkové vzdálenosti k Panteonu, Vatikánu a na Piazza Navona. V přízemí nádherné budovy najdete butik Fendi, první patro obývá Palazzo, které je určené pro velmi speciální hosty značky Fendi, ve 3. patře je hotel Fendi a nejvyšší patro zaujímá luxusní restaurace Zuma nabízející japonskou kuchyni.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze