Fendi Casa na milánském Design Weeku slaví své třicetileté výročí

Dům je pro každého z nás tím nejdůležitějším místem. Proč si ho tedy nevybavit luxusním nábytkem Fendi Casa.
22. dubna 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Luxusní módní dům Fendi oplývá tím nejexkluzivnějším módním oblečením pro muže i ženy, ale také luxusními doplňky. Od roku 1989 se tato značka věnuje i výrobě unikátního nábytku, který do domácností po celém světě přináší jedinečnou atmosféru a design značky Fendi. S jakou kolekcí překvapila Fendi Casa na veletrhu Salone del Mobile? 

Fendi Casa a kolekce od designéra Thierry Lemaire

Fendi Casa se tvorbě luxusního nábytku věnuje již třicet let. První kolekce sahá až do roku 1988, kdy na trh uvedli první kolekci unikátního nábytku. Při příležitosti letošního veletrhu tedy značka oslavila své třicáté výročí a představila kolekci navrženou pařížským designérem Thierry Lemaire. Tato jedinečná kolekce je však k dispozici pouze na vyžádaní a představuje luxusní pohovky, stoly, lampy a další úžasné kousky. Použitým materiálem je hladká a příjemná kůže, která je v kontrastu s bavlněným sametem v pískové barvě. Polštáře se naopak pyšní klasickým FF logem navrženým Karlem Lagerfeldem v roce 1965. Pohled na luxusní pohovku najdete v naší galerii níže.

Životní styl, kde tradice nikdy není nostalgická a inovace jsou na prvním místě

Každá kolekce značky Fendi Casa je plná bytového vybavení, osvětlení, doplňků a dalších výjimečných kousků, které jsou navrženy a vyrobeny s použitím těch nejlepších materiálů a exkluzivních luxusních látek. Styl Fendi Casa nabízí kolekce nábytku, které vynikají především svou elegancí. Charakterizují je čisté linie, materiály jako prémiová kůže a drahé luxusní látky, neočekávané kontrasty v podobě plyše a vzácné kožešiny.

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m, Praha 5

Rezidence Dubaj Marina s interiérem Fendi Casa

Luxusní projekty a rezidence s nábytkem Fendi Casa najdete po celém světě. Jedním z nich je i Dubai Marina, odkud se nabízí jedinečný výhled na Palm Jumeirah a okolí. Luxusní apartmány se nachází mezi 43. a 84. patrem a jsou vybaveny nejmodernějším nábytkem z kolekcí Fendi Casa. 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Miluji módu a doufám, že to na Vás dýchá i z mých článků. Zajímají mě módní trendy a historie značek, které se pyšní zajímavým příběhem. Kromě toho ráda cestuji, objevuji nová místa, zažívám dobrodružství, ale také vyhledávám klidný relax. Takové ranní józe na pláži nikdy neřeknu ne...
Dominika Nečasová