Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní doplňky a Fendi tvoří synonymum. Darujte dárek, který cestuje po světě nebo takový, který ožívá díky počátečnímu písmenu jména obdarovaného. A to nejen na dnes již vysoce populárních luxusních kožešinových přívěscích.

Fendi: luxusní přívěšky, které ožívají

Eva Ledecká
14. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Fendirumi na cestách

Fendi, ať přijde téměř s čímkoliv, dokáže podstatně obohatit šatník i doplňky. Přinášíme vám nápad na dokonalý dárek kamarádce, sestře, dceři, zkrátka ženě. Takové, která je zábavná a miluje nadčasovost, vyzařující právě z originálních a luxusních doplňků značky Fendi.

Fendirumi zaplavují svět

Dokonalý dárek pro zcestovalou a zábavnou ženu. Růžová a modrá luxusní Fendi postavička Fendirumi vyrazila do světa a své místo by si mohla najít i pod vaším vánočním stromečkem.

Dokonale hravé jsou kožešinové přívěšky růžového Piro-Charm i modrého Bug-Kun, které jsou vyrobeny z norkové kožešiny a jde výhradně o italskou ruční práci.

Nadčasové doplňky Fendi s písmeny

Velké kulaté luxusní chlupaté přívěsky na kabelku jsou v kurzu už delší dobu a značka Fendi je nabízí obohacené velkým písmenem, které kontrastuje s barvou samotného přívěšku. Luxusní ABCharm můžete zavěsit na tašku či kabelku nebo je používat jako luxusní klíčenku.

To však není jediný doplněk, na kterém najdete písmena. Unikátní kožené Fendi kryty na iPhony v kolekci ABCover představují luxusní a vysoce kvalitní doplňky, které se díky chlupatému písmenu vezou na vlně jedinečnosti, vtipu a mladistvosti.

Byt s výhledem na Pražský hrad 1114m
Byt s výhledem na Pražský hrad 1114m, Praha 1

Odkaz na módního velikána

Fendi nabízí také jedinečné luxusní přívěsky s odkazem na geniálního návrháře Karla, který se značkou Fendi nejednou spolupracoval. Pořídit můžete Karlito Cover na iPhone 6 plus s karikaturou tohoto módního mistra i originálně zpracovaný přívěsek na tašku. Ani u jednoho designu nechybí luxusní kožešina ani kvalitní kůže.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze