Top hledané
Výsledky (0)
Logo vzpínajícího se koně má svého nového zástupce. Představujeme nový luxusní supersport se 720 koňmi pod kapotou!

Exkluzivní vůz Ferrari F8 Tributo: Žijte pro jedinečný moment!

Redakční tým
02. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Luxusní automobil Ferrari F8 Tributo se stává novým nástupcem modelu 488 GTB, který byl představen v roce 2015. Na rozdíl od něho má větší výkon, lepší aerodynamiku a celkově ubral na váze.

Srdce vozu

Je jim přeplňovaný vidlicový osmiválec o objemu 3902 cm³, jehož výkon však dalším laděním vyrostl na 720 koní (530 kW). Představte si zrychlení z 0 na 100 km/h za 2,9 sekundy a možnost jet rychlostí až 340 km/h. Porovnání s jinými auty: McLaren 720S dosahuje stejně vysoké rychlosti, Lamborghini Huracán Evo dosahuje nejvyšší rychlosti přes 325 km/h. Hmotnost auta je 1330 kg.

Ferrari bylo tvůrce designu

Luxusní design si automobilová značka Ferrari navrhla sama, už dávno neplatí, že by spoléhala na práci či spolupráci s Pininfarinou zabývající se automobilovým designem. Má své vlastní designérské centrum, které tento vůz postavilo na aerodynamice. Příď auta je agresivně tvarována, nové jsou také horizontální LED světlomety, žaluzie nad motorovým prostorem i řešení zadního spoileru. 

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Interiér: čekejte spíše evoluci než revoluci

Vnitřní část auta si zachovala svůj výjimečný závodní styl Ferrari. Může se chlubit novou generací volantu s ovládáním, stejně jako novým stylem standardních sedadel, 7 palcovým displejem na straně spolujezdce a kruhovými větracími otvory vyčnívajícími do prostoru umístěnými na palubní desce.

Ferrari F8 Tributo by mělo spatřit světlo světa v roce 2020. Zatím není odhalena jeho cena, ale očekává se, že se bude pohybovat okolo 5.500.000 Kč.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Ferrari
Via Emilia Est No. 1163, Modena, Italy