Top hledané
Výsledky (0)
Zakončení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary - nejlepší a nejhorší modely z červeného koberce

Krásná paní Bartošková, Ester Geislerová jako v asfaltu a nádherná Šlégrova Afrodité: Móda na závěrečném červeném koberci

Valentina Lebová
28. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Speciální rubrika
Manželé Bartoškovi

To, že je karlovarský filmový festival nejen o filmu, ale také o krásných šatech, je jasné. Celebrity se předhánějí, kdo bude mít ty nejlepší šaty, aby pak stejně přišel někdo, komu to bude slušet o fous líp. Anebo hůř. Protože v módě jednoznačně platí, že co je pro jednoho děsivé, může tomu druhému připadat naopak naprosto dokonalé. Další ročník filmového festivalu v Karlových Varech hlásí svůj “closing”, tak se pojďme podívat, jak to po stránce módy vlastně dopadlo. Kdo trefil do černého a kdo naopak tak trochu šlápl vedle? 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Valentina Lebová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Valentina Lebová

Jen červená to může být

Toho se držela i manželka ředitele festivalu Kryštofa Muchy, Darina Muchová, která, na červený koberec a závěrečný closing, zvolila jednoduché červené šaty. A opět tak potvrdila pravidlo, že v jednoduchosti je zkrátka krása. Dokonalá a elegantní Darina skutečně zazářila i v šatech bez jakéhokoliv zdobení a zbytečných doplňků. Ač by se šaty daly srovnat s těmi, které si oblékla Klára Issová, Darina strefila hřebík na hlavičku.

Otevřít v galerii (5)
Darina Muchová
Darina MuchováZdroj: Profimedia
Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m
Historická vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Tak trochu bohyně

Tou bezesporu byla Lucie Králová Šlégrová, která tentokrát oblékla dlouhé šaty zlatavé barvy, v nichž měla blízko k lecjaké bohyni typu Afrodité. Šaty doplnila psaníčkem stejné barvy, no a samozřejmě také svým manželem Jiřím. Tento pár vypadal na červeném koberci skutečně božsky. Lucie má co ukázat a zvolila model nádherného střihu, kde její křivky vynikají naprosto skvěle!

Otevřít v galerii (5)
Lucie Králová Šlégrová
Lucie Králová ŠlégrováZdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Nápaditá rafinovanost

Tu předvedla krásná přítelkyně Davida Pastrňáka, Rebecca Rohlsson, která na sobě měla šaty asymetrického tvaru, jež obepínaly její dokonalé tělo přesně tam, kde měly, aby na červeném koberci doslova zazářila. Šaty průhledné látky odstínu champagne byly rafinovaně zdobené flitry a kvítky. Možná díky tomuto decentnímu zdobení působily jemným až vílím dojmem. 

Otevřít v galerii (5)
Rebecca Rohlsson
Rebecca RohlssonZdroj: Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Jemná elegance 

Ani manželka hollywoodské ikony Ethana Hawka nezklamala. Ryan Shawhughes poctila červený koberec v šatech starorůžové barvy s dlouhým rukávem, díky kterému působila velice elegantně a stylově. Vybrala navíc šaty podtrhující červánkovou dívčí barvou její jemný vzhled blondýnky a celkový dojem byl skutečně dokonalý. Ryan ukázala, že nemusíte nic odhalit, a přesto být tím, koho zkrátka nepřehlédnete. 

Otevřít v galerii (5)
Ryan Shawhughes
Ryan ShawhughesZdroj: Martin Hykl, Czech News Center / CNC / Profimedia

První dáma červeného koberce

No a kdo jiný jí může být, nežli manželka Jiřího Bartošky, Andrea Bartošková. Ta skutečně ví, co si obléci, aby splnila všechny potřebné předpoklady a byla nejen krásná, ale zároveň také reprezentativní. Černé dlouhé šaty byly přesně tím, co zdůraznilo eleganci této dámy, navíc dokonale ušité. Šaty byly rafinované především v tom, že nešlo pouze o černou klasiku, ale byly doplněny průsvitnou látkou, jež jim dodala na výjimečnosti. A povedlo se. Posuďte sami.

Otevřít v galerii (5)
Andrea Bartošková
Andrea BartoškováZdroj: Profimedia

V porovnání se zahajovacím červeným kobercem ale musíme konstatovat, že modely byly celkově ne tak výrazné. Chápeme, že některé osobnosti měly dost kritiky, proto zvolily střízlivější modely, oproti zahájení ale celkové zakončení působilo poněkud stroze.

 

Valentina Lebová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Já mám radost, protože u zahájení Varů nebylo úplně jednoduché vybrat ty, kteří nebyli zcela perfektní. Zato u zakončení, já nevím, jestli všichni byli znaveni všemi těmi party, slavením, večírky a konečným rozvolněním... prostě společensky znaveni, což jim zabránilo v tom vybrat si outfit, ale tady teda je na čem si smlsnout! Takže, jdeme na to!

"Rourové" šaty sladěné s barvou kůže

Otevřít v galerii (5)
Alena Doláková
Alena DolákováZdroj: Profimedia

Roura a tělová. Nemám na mysli střih šatů, to ne, ten je hezký, navíc já mám ráda asymetrii a jedno odhalené rameno je vždycky parádní a sexy. Ale pozastavila bych se trochu nad těmi zvláštními zdobeními, nebo dírami, nebo flitry - prostě šaty vypadají jako zrezavělá trubka, nebo jako hodně olysalý had - nebo hadice? Každopádně kdybych byla Alenou Dolákovou a měla takhle perfektní postavu, vezmu si šaty jiné barvy. Vlastně, vezmu si celkově úplně jiné šaty. Protože být zrzka je prostě zase neskutečně sexy, ale zvolit šaty barvy mé nevýrazné kůže, tomu bych se vyhnula. Ty stříbrné lysiny na šatech - za mě palec dolů.

Turkyně nebo ro(c)kerka?

Otevřít v galerii (5)
Ester Geislerová
Ester GeislerováZdroj: Profimedia

Ester Geislerová je mojí oblíbenou herečkou, je decentní a já jí mám hrozně ráda. O černé se říká, že se jí nedá nic zkazit - hlavně tedy pokud jde o šaty. Jenže tady je toho lesku trochu moc. Ester vypadá, jako by spadla před red carpetem někam do asfaltu a trochu se v něm vyválela nebo co. Přitom tahle parádní zrzka se štíhlou postavou si může dovolit leccos, o čem se nám jen sní. Pedikúru má skvělou, boty se taky povedly. Ale ty šaty vypadají prostě jako ze SAPY, já to prostě musím říct! A ani se mi nelíbí, jakou k nim zvolila kabelku - ta vypadá jako z tureckých bitev. Tohle moc nevyšlo. Za nás patří tenhle model do kategorie "proti proudu". 

Jen spodní díl by vypadal lépe

Super šik koktejlky s dekou?!

Otevřít v galerii (5)
Anna Satoranská
Anna SatoranskáZdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Tady by méně bylo více! Zase další žena s perfektní postavou, Anna Satoranská, a zase musím říct, že kdyby si nechala jen ty koktejlky, tedy ty šaty, co má pod tou záclonou, vypadalo by to líp. Ty jsou totiž krátké, šik a dávaly by jí sexy náboj. Ale proč si přes ně zavázala tu deku? A ještě k tomu s takovou super mašlí? Ono v reálu to vypadalo ještě kontrastněji. Ale prostě krásné nohy mohly být vidět. Ani s botama a s touhle lesklou platformou to tentokrát úplně nevyšlo. Vršek je hodně sportovní a ramena vypadají jako u plavkyň - no, já bych do toho šla jinak... 

Sámečky nee!

Otevřít v galerii (5)
Eliška Kaplický Fuchsová
Eliška Kaplický FuchsováZdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Mám pro matky slabost. Vážím si jich, dokonce o to víc, když své děti vtáhnout do svého života a nezapomenou na to, co všechno dokázaly předtím, než se staly matkami. Eliška Kaplický si s sebou dítko vzala i do Varů a rodinka je to jistě skvělá, o tom žádná. Ale ty šaty, ty vypadají taky jako šatky matky, upachtěné a od plotny. Je to asi drsný. Já vím. Ale proč ten výstřih? Ten je úplně mimo. Navíc Eliška je krásně "obdařena", takže by neuškodilo si pod růžové šaty vzít podprsenku. Celý ten model je nepovedený. Ani stříbrné boty neladí s růžovým lesklým "levým prsem". A to zvláštní nabírání v pase - než. 

Smuteční háv do Varů nebrat

Otevřít v galerii (5)
Lenka Krobotová
Lenka KrobotováZdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Lenka Krobotová je další z mých oblíbených hereček a zvládá bravurně nejrůznější role. Ale role dámy na červeném koberci ji tentokrát ne tak úplně vyšla. Tyhle šaty jsou jako z Koloběžky První - zakrývají / nezakrývají, ale já bych si je spíš vzala / nevzala. Jsou trochu jako na pohřeb. Ten dlouhý řetěz k nim taky úplně nejde. Ale co se Lence povedlo - to jsou ty naprosto super boty. Kdyby tu svrchní rybářskou síť nechala doma a vzala si jen ty krátké šaty a k tomu ty boty, byla by to pecka. Možná se s Annou Satoranskou radily, jak zabít šik model?   

Take tyhle dámy se vydaly na slavnostní zakončení filmového festivalu trochu proti proudu. Aspoň za mě. Ale já nejsem módní kritik, že jo, vždyť vidíte, kromě plavek se na nic víc nezmůžu... Tak mě berte s rezervou. A příště plujte třeba proti proudu, ale jako stříbřité lososky! Těšíme se za rok na viděnou. 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze