Krásná paní Bartošková, Ester Geislerová jako v asfaltu a nádherná Šlégrova Afrodité: Móda na závěrečném červeném koberci

Zakončení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary - nejlepší a nejhorší modely z červeného koberce
28. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

To, že je karlovarský filmový festival nejen o filmu, ale také o krásných šatech, je jasné. Celebrity se předhánějí, kdo bude mít ty nejlepší šaty, aby pak stejně přišel někdo, komu to bude slušet o fous líp. Anebo hůř. Protože v módě jednoznačně platí, že co je pro jednoho děsivé, může tomu druhému připadat naopak naprosto dokonalé. Další ročník filmového festivalu v Karlových Varech hlásí svůj “closing”, tak se pojďme podívat, jak to po stránce módy vlastně dopadlo. Kdo trefil do černého a kdo naopak tak trochu šlápl vedle? 

Manželé Bartoškovi
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Valentina Lebová
módní redaktorka
vybrat
Anděla Vostrá
druhý názor

Valentina Lebová

Jen červená to může být

Toho se držela i manželka ředitele festivalu Kryštofa Muchy, Darina Muchová, která, na červený koberec a závěrečný closing, zvolila jednoduché červené šaty. A opět tak potvrdila pravidlo, že v jednoduchosti je zkrátka krása. Dokonalá a elegantní Darina skutečně zazářila i v šatech bez jakéhokoliv zdobení a zbytečných doplňků. Ač by se šaty daly srovnat s těmi, které si oblékla Klára Issová, Darina strefila hřebík na hlavičku.

Darina Muchová
Darina Muchová • Zdroj: Profimedia
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha, Praha 1

Tak trochu bohyně

Tou bezesporu byla Lucie Králová Šlégrová, která tentokrát oblékla dlouhé šaty zlatavé barvy, v nichž měla blízko k lecjaké bohyni typu Afrodité. Šaty doplnila psaníčkem stejné barvy, no a samozřejmě také svým manželem Jiřím. Tento pár vypadal na červeném koberci skutečně božsky. Lucie má co ukázat a zvolila model nádherného střihu, kde její křivky vynikají naprosto skvěle!

Lucie Králová Šlégrová
Lucie Králová Šlégrová • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Nápaditá rafinovanost

Tu předvedla krásná přítelkyně Davida Pastrňáka, Rebecca Rohlsson, která na sobě měla šaty asymetrického tvaru, jež obepínaly její dokonalé tělo přesně tam, kde měly, aby na červeném koberci doslova zazářila. Šaty průhledné látky odstínu champagne byly rafinovaně zdobené flitry a kvítky. Možná díky tomuto decentnímu zdobení působily jemným až vílím dojmem. 

Rebecca Rohlsson
Rebecca Rohlsson • Zdroj: Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Jemná elegance 

Ani manželka hollywoodské ikony Ethana Hawka nezklamala. Ryan Shawhughes poctila červený koberec v šatech starorůžové barvy s dlouhým rukávem, díky kterému působila velice elegantně a stylově. Vybrala navíc šaty podtrhující červánkovou dívčí barvou její jemný vzhled blondýnky a celkový dojem byl skutečně dokonalý. Ryan ukázala, že nemusíte nic odhalit, a přesto být tím, koho zkrátka nepřehlédnete. 

Ryan Shawhughes
Ryan Shawhughes • Zdroj: Martin Hykl, Czech News Center / CNC / Profimedia

První dáma červeného koberce

No a kdo jiný jí může být, nežli manželka Jiřího Bartošky, Andrea Bartošková. Ta skutečně ví, co si obléci, aby splnila všechny potřebné předpoklady a byla nejen krásná, ale zároveň také reprezentativní. Černé dlouhé šaty byly přesně tím, co zdůraznilo eleganci této dámy, navíc dokonale ušité. Šaty byly rafinované především v tom, že nešlo pouze o černou klasiku, ale byly doplněny průsvitnou látkou, jež jim dodala na výjimečnosti. A povedlo se. Posuďte sami.

Andrea Bartošková
Andrea Bartošková • Zdroj: Profimedia

V porovnání se zahajovacím červeným kobercem ale musíme konstatovat, že modely byly celkově ne tak výrazné. Chápeme, že některé osobnosti měly dost kritiky, proto zvolily střízlivější modely, oproti zahájení ale celkové zakončení působilo poněkud stroze.

 

Valentina Lebová

Anděla Vostrá

Já mám radost, protože u zahájení Varů nebylo úplně jednoduché vybrat ty, kteří nebyli zcela perfektní. Zato u zakončení, já nevím, jestli všichni byli znaveni všemi těmi party, slavením, večírky a konečným rozvolněním... prostě společensky znaveni, což jim zabránilo v tom vybrat si outfit, ale tady teda je na čem si smlsnout! Takže, jdeme na to!

"Rourové" šaty sladěné s barvou kůže

Alena Doláková
Alena Doláková • Zdroj: Profimedia

Roura a tělová. Nemám na mysli střih šatů, to ne, ten je hezký, navíc já mám ráda asymetrii a jedno odhalené rameno je vždycky parádní a sexy. Ale pozastavila bych se trochu nad těmi zvláštními zdobeními, nebo dírami, nebo flitry - prostě šaty vypadají jako zrezavělá trubka, nebo jako hodně olysalý had - nebo hadice? Každopádně kdybych byla Alenou Dolákovou a měla takhle perfektní postavu, vezmu si šaty jiné barvy. Vlastně, vezmu si celkově úplně jiné šaty. Protože být zrzka je prostě zase neskutečně sexy, ale zvolit šaty barvy mé nevýrazné kůže, tomu bych se vyhnula. Ty stříbrné lysiny na šatech - za mě palec dolů.

Turkyně nebo ro(c)kerka?

Ester Geislerová
Ester Geislerová • Zdroj: Profimedia

Ester Geislerová je mojí oblíbenou herečkou, je decentní a já jí mám hrozně ráda. O černé se říká, že se jí nedá nic zkazit - hlavně tedy pokud jde o šaty. Jenže tady je toho lesku trochu moc. Ester vypadá, jako by spadla před red carpetem někam do asfaltu a trochu se v něm vyválela nebo co. Přitom tahle parádní zrzka se štíhlou postavou si může dovolit leccos, o čem se nám jen sní. Pedikúru má skvělou, boty se taky povedly. Ale ty šaty vypadají prostě jako ze SAPY, já to prostě musím říct! A ani se mi nelíbí, jakou k nim zvolila kabelku - ta vypadá jako z tureckých bitev. Tohle moc nevyšlo. Za nás patří tenhle model do kategorie "proti proudu". 

Jen spodní díl by vypadal lépe

Super šik koktejlky s dekou?!

Anna Satoranská
Anna Satoranská • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Tady by méně bylo více! Zase další žena s perfektní postavou, Anna Satoranská, a zase musím říct, že kdyby si nechala jen ty koktejlky, tedy ty šaty, co má pod tou záclonou, vypadalo by to líp. Ty jsou totiž krátké, šik a dávaly by jí sexy náboj. Ale proč si přes ně zavázala tu deku? A ještě k tomu s takovou super mašlí? Ono v reálu to vypadalo ještě kontrastněji. Ale prostě krásné nohy mohly být vidět. Ani s botama a s touhle lesklou platformou to tentokrát úplně nevyšlo. Vršek je hodně sportovní a ramena vypadají jako u plavkyň - no, já bych do toho šla jinak... 

Sámečky nee!

Eliška Kaplický Fuchsová
Eliška Kaplický Fuchsová • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Mám pro matky slabost. Vážím si jich, dokonce o to víc, když své děti vtáhnout do svého života a nezapomenou na to, co všechno dokázaly předtím, než se staly matkami. Eliška Kaplický si s sebou dítko vzala i do Varů a rodinka je to jistě skvělá, o tom žádná. Ale ty šaty, ty vypadají taky jako šatky matky, upachtěné a od plotny. Je to asi drsný. Já vím. Ale proč ten výstřih? Ten je úplně mimo. Navíc Eliška je krásně "obdařena", takže by neuškodilo si pod růžové šaty vzít podprsenku. Celý ten model je nepovedený. Ani stříbrné boty neladí s růžovým lesklým "levým prsem". A to zvláštní nabírání v pase - než. 

Smuteční háv do Varů nebrat

Lenka Krobotová
Lenka Krobotová • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Lenka Krobotová je další z mých oblíbených hereček a zvládá bravurně nejrůznější role. Ale role dámy na červeném koberci ji tentokrát ne tak úplně vyšla. Tyhle šaty jsou jako z Koloběžky První - zakrývají / nezakrývají, ale já bych si je spíš vzala / nevzala. Jsou trochu jako na pohřeb. Ten dlouhý řetěz k nim taky úplně nejde. Ale co se Lence povedlo - to jsou ty naprosto super boty. Kdyby tu svrchní rybářskou síť nechala doma a vzala si jen ty krátké šaty a k tomu ty boty, byla by to pecka. Možná se s Annou Satoranskou radily, jak zabít šik model?   

Take tyhle dámy se vydaly na slavnostní zakončení filmového festivalu trochu proti proudu. Aspoň za mě. Ale já nejsem módní kritik, že jo, vždyť vidíte, kromě plavek se na nic víc nezmůžu... Tak mě berte s rezervou. A příště plujte třeba proti proudu, ale jako stříbřité lososky! Těšíme se za rok na viděnou. 

Anděla Vostrá
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks