Top hledané
Výsledky (0)
Tamní červené koberce jsou bohatou přehlídkou luxusních rób, ale i totálních trapasů!

Festival v Cannes je v plném proudu! Na červeném koberci bylo k vidění mnoho: cukrová vata, diskokoule, ale i příšerné variace luxusních rób, které měly zůstat ve skříni!

Dominika Žejdl
21. května 2022
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika

Po dvou covidových letech jsme se nemohli dočkat, až letos odstartuje filmový festival v Cannes. Nejslavnější akce, která se koná na jihofrancouzském Azurovém pobřeží, se konečně odehrává ve stylu, na který jsme zvyklí. Sice i letos organizátoři ke každé akreditaci přidávají i roušky, ale není povinností je nosit. Konečně! My jsme se především těšili na to, jak se celebrity zhostí dresscodu a s čím se vytáhnout na červeném koberci. Jako vždy jsme i tentokrát nejen ohromeni, ale bohužel i zklamáni. Pojďme se podívat, jak to dopadlo!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Leonie Hanne jako cukrová vata k nakousnutí!

Otevřít v galerii (4)
Leonie Hanne
Leonie HanneZdroj: Profimedia

Krásná německá bloggerka se na filmovém festivalu v Cannes ukázala v luxusních tylových šatech! Byla absolutně nepřehlédnutelná a právě proto si zde zaslouží první místo. Takové výrazné neonově růžové šaty si nemůže dovolit leckdo, ale této blondýnce padnou jako ulité. Je prostě k nakousnutí. K šatům zvolila decentní líčení i účes v podobě stažených vlasů do culíku a krásné nenápadné sandálky. 

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Eva Longoria jako zářící diskokoule

Otevřít v galerii (4)
Eva Longoria
Eva LongoriaZdroj: Profimedia

První večer se tahle kráska ze seriálu Zoufalé manželky na červeném koberci objevila v černých lehkých šatech. Na dnešní večer zvolila něco trochu výraznějšího. Luxusní stříbrné šaty dokonale obepnuly její sexy tělo, odhalily ramena a vzadu díky menšímu výstřihu odhalily nohy. K šatům herečka vybrala velmi vysoké podpatky, uhlazený účes a výrazné kouřové líčení.

Kouzelná pohádková víla Elle Fanning

Otevřít v galerii (4)
Elle Fanning
Elle FanningZdroj: Profimedia

Herečka Elle Fanning dnes vytasila silnou ženskou zbraň, působila jako křehká víla. Její světlá pokožka společně se světlou róbou skoro splývá, ale vůbec nám to nevadí, naopak. V tylových šatech zdobených kamínky, vypadá opravdu kouzelně. I účes v podobě decentních vln se sponečkou luxusně doplňuje celý look. 

Jennifer Connelly ukázala v obepnutých šatech svou štíhlou postavu

Otevřít v galerii (4)
Jennifer Connelly
Jennifer Connelly Zdroj: Profimedia

Brunetka s přísným výrazem se na červeném koberci objevila po boku Toma Cruise a moc jim to spolu slušelo! Hvězda z nového filmu Top Gun: Maverick vypadala úchvatně. Těsné stříbrné šaty s odhalenými rameny ukázaly krásná drobná ramena, která ještě v sepnutých stažených vlasech více vynikla. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Stejně jako tomu je pokaždé na červeném koberci, existují dva typy lidí. Ti, kterým je móda blízká a před objektivy fotografů doslova září. No a pak ti, kterým se to prostě z jakéhokoliv důvodu nedaří... 

 

Sonia Ben Ammar zřejmě sbírala inspiraci na pouťové střelnici 

Otevřít v galerii (4)
Sonia Ben Ammar
Sonia Ben AmmarZdroj: Profimedia

Stylista modelky a herečky Sonii Ben Ammar k příliš kreativním duším zřejmě nepatří. Když nemáš absolutně žádný nápad, obleč svoji svěřenkyni do černých šatů. Tak přesně tohle si asi onen stylista řekl. A aby se neřeklo, že si nechal zaplatit za téměř nic, přišlo mu jako skvělý nápad, když šaty budou mít detaily květin. No, dobrý nápad to nebyl, na tom se asi shodneme všichni. Sonia vypadá jak od kolotočů. Pamatujete si ještě střelnice na poutích? Víc asi říkat nemusím. Příliš tomu nepomáhá ani make-up, kterému vévodí masivní černé linky a trochu moc červená tvářenka. 

Nechtěla Frederique Bel spíše na maškarní?

Otevřít v galerii (4)
Frederique Bel
Frederique BelZdroj: Profimedia

Frederique Bel na festival do Cannes zavítala asi omylem. Původně si asi koupila lístek na maškarní, kam měla v plánu jít za robota, a zabloudila. Jinak si opravdu neumím vysvětlit, co má znamenat to, co má Frederique na hrudi. Kužel na hlavě je naprosto navíc, protože v celém outfitu je úplně k ničemu, stejně jako pouze jedna rukavice. Pokud má outfit k něčemu odkazovat, radši ani nechci vědět k čemu. Sukně by s jiným vrškem vypadala dobře, protože odhaluje modelčiny nohy. To je totiž to jediné, co se na ní dá pochválit... 

Tallia Storm jako levný bonbón

Otevřít v galerii (4)
Tallia Storm
Tallia StormZdroj: Profimedia

Myslela jsem si, že Frederique a její modrý robotický outfit nikdo nepřekoná, možná jsem ale neměla dělat ukvapené závěry, protože Tallia Storm se opravdu vyznamenala. Bohužel pro ni, v tom negativním slova smyslu. Jediné vysvětlení tohohle outfitu je, že nemohla najít žádnou obstojnou sukni, tak k sobě sešila zbytky starých hadrů. Balonové rukávy jsou teď hodně in, ale opravdu ne v kombinaci se střihem této róby. Z barvy se mi chce doslova zvracet. Tuhle sladkou růžovou v kombinaci s fialkovými detaily a modrým páskem? Jestli existuje módní peklo, zarezervujte tam Tallie kotel. Se jmenovkou. 

Snažila se Didi Stone zakrýt vyrážku? 

Otevřít v galerii (4)
Didi Stone
Didi StoneZdroj: Profimedia

Na jihu Francie jsem sice byla už docela dávno, myslím si ale, že v tomhle outfitu se Didi Stone musela doslova vařit. Kromě malého kousku dekoltu a samozřejmě obličeje neukázala žádnou kůži. Pokud je za tím nějaká kožní vyrážka, naprosto rozumím. V takovém případě bych ale možná zvážila účast na akci. Bylo by to lepší pro všechny, vážně. My bychom alespoň nemuseli nikdy vidět tenhle příšerný outfit a bylo by nám mnohem lépe. Zlatá róba má pravděpodobně působit luxusně, takový pocit z ní člověk opravdu nemá. Ještě v kombinaci s tím, jak nadšeně se modelka tváří... Didi, pokud tě do tohohle někdo nacpal násilím, dej nám znamení! 

 

 

 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze