Top hledané
Výsledky (0)
V jejich kůži byste zřejmě být nechtěli: Novinář pod sukní nebo šňůrka od tampónu obletěli svět

Festival v Cannes zítra začíná. Připomeňme si největší trapasy uplynulých ročníků

Kateřina Ostrejšová
05. července 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Bella Hadid

Už zítra, 6. července bude zahájen ve francouzském Cannes tradiční filmový festival. Každoročně je to jedna z nejočekávanějších akcí celého roku a 74. ročník rozhodně nebude výjimkou. Červený koberec je vždy připraven na ta největší jména nejenom světové kinematografie. A společně s ním i stovky fotoaparátů a novinářů. To s sebou samozřejmě přináší i situace, které by celebrity nejraději vzaly zpátky. Pojďte se s námi podívat na největší trapasy z červeného koberce filmového festivalu v Cannes.  

Festival v Cannes je jednou z nejprestižnějších akcí filmového průmyslu vůbec. Celebrity se ukazují na červeném koberci, dámy vytahují své nejlepší róby, každý se snaží blýsknout a ukázat v tom nejlepším světle. Někdy jej ale spíš překvapí záblesk z fotoaparátu některého z paparazziů, nebo klidně i akreditovaných fotografů renomovaných titulů celého světa. Zkušené oko reportéra nepropásne ani ty nejpikantnější okamžiky, kdy byste zpětně dali nevím co za to, abyste měli stroj času. A tak se rodí kronika trapasů filmového festivalu v Cannes, kam se zapíše každá z hvězd filmového nebe jen velmi nerada. 

Vlézt pod sukni? Bez problému! 

Otevřít v galerii (6)
Ukrajinský novinář vlezl herečce pod sukni.
Ukrajinský novinář vlezl herečce pod sukni. Zdroj: Profimedia

O velké pozdvižení se v roce 2014 postarala herečka America Ferrara, tedy spíše ukrajinský vtipálek a novinář Vitalli Sediuk, který se jí rozhodl vlézt pod sukni přímo na červeném koberci. Situace nastala, když Ferrara pózovala se svými hereckými kolegy.  

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Ochranka samozřejmě odvedla muže vzápětí pryč. Ukrajinec je podobnými vtípky poměrně proslulý, v roce 2012 se pokusil na akci v Londýně políbit Willa Smitha, na udílení cen Grammy o rok později vyběhl na pódium, aby promluvil do mikrofonu přímo v momentě, kdy se chystala Jennifer Lopez udělit cenu zpěvačce Adele. Tak uvidíme, co přinese letošní ročník v Cannes.  

Chvilka nepozornosti.... A zadek je venku!  

Otevřít v galerii (6)
Adele Exarchopoulos vystrčila na koberci zadek.
Adele Exarchopoulos vystrčila na koberci zadek.Zdroj: Profimedia

Moment na červeném koberci v roce 2013 si zřejmě navždy bude pamatovat francouzská herečka Adele Exarchopoulos. Tehdy ji bylo pouhých devatenáct let a měl to být jeden z nejočekávanějších večerů její dosavadní kariéry. Během slavnostního uvádění filmu La Vie D´Adele ale zaškobrtla na schodech a blesky fotoaparátů už lítaly. Herečce se vyhrnuly šaty a ona tak všem přítomným ukázala holý zadek. Jedno se jí ale musí nechat, rozhodně se neměla za co stydět.  

Nešťastná sňůrka od tampónu  

Otevřít v galerii (6)
Phoebe Price na festivalu v Cannes.
Phoebe Price na festivalu v Cannes. Zdroj: Profimedia

Snad největší trapas si prožila americká herečka a modelka Phoebe Price. Vystupování z auta dělá dámám velmi často problém, a právě při něm ženy nejčastěji ukazují věci, které by nechtěly. A to je i případ Phoebe Price. Když vylézala v mini šatech z auta, neuhlídala si rozkrok. Paparazzi ale neviděli "pouze” její kalhotky, ale zahlédl i šňůrku od tampónu.  

Je pravda, že zrovna Phoebe Price bude taková fotka trápit asi nejmíň, obvykle totiž bývá nejzakrytější částí jejího těla obličej pod rouškou. 

Tvrdý pád po rozhovoru  

Otevřít v galerii (6)
Helen Mirren upadla na zem.
Helen Mirren upadla na zem. Zdroj: Profimedia

Uznávaná herečka Helen Mirren si na festivalu odskočila na rozhovor, jehož konec si představovala zřejmě trochu jinak. Když se vracela, zakopla a upadla na zem. Pád byl tak rychlý a silný, že - stejně jako Popelka - ztratila jednu botu. Ostatní kolem ihned přispěchali a pomohli Mirren vstát.  

Držitelce Oscara se to ale nestalo poprvé, o dva roky dřív, v roce 2016 a znovu v Cannes, upadla na premiéře filmu Neznámá dívka.  

Zapeklité rozparky  

Otevřít v galerii (6)
Bella Hadid neuhlídala vysoký rozparek.
Bella Hadid neuhlídala vysoký rozparek.Zdroj: Profimedia

Ženy na červeném koberci chtějí být za každou cenu sexy! Velké výstřihy, dlouhé rozparky, jehlové podpatky... všechny tyhle věci ale dokáží samozřejmě velmi pozlobit. Ukázková situace se stala v roce 2016 jedné z nejlépe placených modelek světa Belle Hadid. V červených šatech s rozparkem vypadala božsky, moc kroků v nich ale neušla a obrázek jejího rozkroku koloval internetem. Krása holt někdy stojí opravdu hodně.  

Podpatky už nechci ani vidět 

Otevřít v galerii (6)
Kristen Stewart musela sundávat lodičky.
Kristen Stewart musela sundávat lodičky.Zdroj: Profimedia

Herečka Kristen Stewart je proslulá pánským oblečením, teniskami a hlavně pohodlím. S nejnovějšími módními trendy si zase tolik hlavu neláme. Když jde ale o velké akce, jako je právě francouzský festival, tak obvykle udělají její stylisté ohromný kus práce. Stejně tak tomu bylo i v roce 2018, kdy oblékla stříbrné šaty a černé lakované lodičky Christian Louboutin. A i přesto, že jí to neskutečně slušelo, uprostřed focení si zřejmě uvědomila, jak jsou podpatky nepohodlné a jednoduše si je sundala. Nojo, "nikové" tenisky to nejsou.  

A co vy, dámy? Stal se vám na veřejnosti nějaký podobný trapas? Pokud ano, podělte se o něj s námi. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze