Top hledané
Výsledky (0)
Nový lounge letos otevřel poprvé v rámci filmového festivalu v Karlových Varech. Podívejte se s námi, co v něm na návštěvníky čeká.

Festival ve Varech si zasloužil diamant. S novým loungem přichází příjemné okamžiky, prostor pro mladé, kultura i móda

Barbora Večeřová
03. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Některé věci se nemění, organizátoři festivalu v Karlových Varech se ale letos přece jen rozhodli některé změny udělat a oživit například starou kolonádu Belvedere, ve které otevřel nový lounge. Co všechno v něm návštěvníky čeká? 

Přehlídka Fashion Island
Přehlídka Fashion Island
Přehlídka Fashion Island
Přehlídka Fashion Island

Ke krásným ženám patří diamanty 

A jak se vlastně zrodil nápad uspořádat diamantovou party? Jedním z důvodů je podle jednoho z jejích hlavních partnerů Luboše Říhy, prezidenta společnosti zabývající se prodejem diamantů, ten, že ke krásným ženám patří diamanty. A právě tato party byla jedním z míst, kde se to krásnými ženami ve skvostných róbách jen hemžilo. Dalším důvodem je to, že festival formátu Karlových Varů, který je považován za diamant české kultury, si zkrátka nějaké takové místo zasloužil. 

Otevřít v galerii (3)
Hudba je v loungi samozřejmostí
Hudba je v loungi samozřejmostíZdroj: Herminapress
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Co na návštevníky čeká?

Petr Procházka a Jiří Morštadt se rozhodli, že tuhle událost přivedou k životu. A přišli letos poprvé s novým konceptem lounge, který má opravdu všechno. Každý, kdo do něj dorazí, by se měl cítit příjemně. Je zde prostor pro známé zpěváky, ale také pro vycházející hvězdy, představil se zde například mladý zpěvák Šimon Opp, kterému se na české hudební scéně přezdívá James Dean. Probíhají zde přehlídky a výstavy, mezi vystavujícími je například i známý digitální tvůrce a grafik TMBK. Na přehlídkovém mole se při plavkové promenádě představily přední české modelky, k vidění byla například Karolína Kokešová.  Své si tu najde opravdu každý. 

Otevřít v galerii (3)
Karolína Kokešová
Karolína KokešováZdroj: Herminapress

Nechyběly ani celebrity 

A jak už tomu ve Varech bývá, nový lounge si nenechaly ujít ani celebrity. Užít si svou chvilku pohody přišel například Felix Slováček, který do Varů dorazil jen na otočku, nebo mladý zpěvák a influencer Tom Sean. Nám přítomné hvězdy prozradily, na jaké filmy se v rámci festivalu chystají, kdo je jejich oblíbený herec nebo co říkají na kauzu s ruským filmem v programu letošního ročníku ve světle událostí posledních měsíců. 

Otevřít v galerii (3)
Felix Slováček
Felix SlováčekZdroj: Herminapress
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze