Top hledané
Výsledky (0)
Co od nového filmu s hvězdným obsazením čekat?

Film Vánoční příběh je plný hvězdného obsazení a zahřeje vás smíchy u srdce

Kateřina Hunková
22. listopadu 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Obsazení filmu

Na letošní zimu nám byl nadělen krásná česká komedie Vánoční příběh. Ve filmu se objeví ty největší české herecké osobnosti. Můžete se těšit na Karla Rodena, Jiřinu Bohdalovou, Hynka Čermáka, Janu Plodkovou, Oldřicha Kaisera, Vladimíra Polívku a mnoho dalších. Ve snímku Ireny Pavláskové se objeví i legendární francouzský herec Pierre Richard. Příběh se odehraje během jednoho vánočního dne. Filmu rozhodně nechybí český smysl pro humor, romantika a trošku toho dramatu. Hrdinové se potkávají s rodinnými příslušníky i s různými náhodnými lidmi a ti jim nějakým způsobem ovlivní život. Dohromady se stane to, že spolu prožijí, co opravdu nečekali... Divokou, skvělou a přitom neplánovanou vánoční jizdu. Film přichází do kin 24. listopadu 2022.

Dokonalé Vánoce, bez hádek a stresu? Kéž by!

Umíte si představit Vánoce, které by byly klidné a bez stresu? To je přání snad všech kolem nás. Ovšem bez pečení vánočního cukroví, nákupu a balení vánočních dárků, by to nebyly ty pravé Vánoce. Bohužel, nebo i díkybohu tento příběh vypráví realitu Štědrého dne. Režisérka a scénáristka chtěla film pojmou ale jinak. Reálně, tak, jak to na Vánoce opravdu chodí. I když chceme všichni v ten den jen klid a lásku, je tomu opak. 

"Chtěli jsme plnokrevný příběh s obsahem, se zajímavými událostmi. Žádnou přeslazenou limonádu, ale originální příběh, který pravdivě, byť s nadsázkou a v zábavném formě, odráží celou škálu vánočních emocí,"

říká režisérka.

Ve filmu se můžete těšit na různé peripetie a okamžiky ze života různých rodin. Hrdinové, kteří musí překonávat různé překážky, z čehož vzniká skvělý humor. Jde opravdu o divoké Vánoce plné spletitých situací. Nechte se tedy překvapit.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Vánoční den plný setkání a překvapení

Karel Roden alias politik, co si nejde pro slovo daleko zažije zajímavý den. Hrdiny čeká vánoční den plný záhad a pravdy. Jeho matka (Jiřina Bohdalová) čeká na svého francouzského přítele alias Pierra Richarda. Ve filmu hrozí i krach manželství, pár hrají Hynek Čermák a Jan Plodková. Mladá rozhlasová technička (Anna Fialová) omylem spustí lavinu událostí, které by nikdo nečekal. Zachrání to až doktor alias Vladimír Polívka. To je však jen náčrt zajímavých událostí, které se ve filmu stanou. Co by to bylo za českou komedii bez legendárního dua Jiřího Lábuse a Oldřicha Kaisera! Ti film rozhodně okoření a jedno oko nezůstane suché...

 

Herečku Jiřinou Bohdalovou potrápila francouzština

Jiřina Bohdalová se svojí rolí šarmantní herečky byla velmi spokojená. Jen měla menší potíže s francouzštinou.

"Do hlavy mi leze obtížně, dává mi to dost práce. To můj herecký kolega Pierre Richard měl tohle jednodušší, ten se kvůli naší skypovací scéně nemusel učit česky,"

sdělila se smíchem herečka. 

 

Šťastný konec i přes všechna úskalí

Není nic více, než když se sejde celá rodina u jednoho stolu a mají se rádi. Vychutnávají si dobré jídlo, pití a smějí se. Pokud se chcete před Vánocemi zasmát od srdce a shlédnout si oddychový film, tenhle je přímo pro vás. Myslím si, že se v příběhu najde nejeden z nás. Příběh plný emocí, zábavy ale i různých karambólů dopadne naštěstí dobře a má šťastný konec. 

 

Zdroje: autorský článek, Mia production 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze