Top hledané
Výsledky (0)
Celebrity opět ovládly červený koberec, kdo zazářila kdo naopak ne?

Filmový festival ve Varech odstartoval. Hana Vágnerová jako diamant ročníku. Kdo další nás oslnil?

Dominika Žejdl
02. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

56. ročník filmového festivalu v Karlových Varech právě začal. A my jsme u jeho zahájení samozřejmě nemohli chybět. Úvodní ceremoniál se nemohl obejít bez červeného koberce a slavných hvězd. Celý den bylo sice ve Varech deštivo a zima, jakoby se po létu slehla zem. Naštěstí se déšť na celebritách nepodepsal a opět vypadaly naprosto úchvatně! Hvězda Varů z filmu Hranice lásky, Hana Vágnerová, zazářila v něžných šatech, Jiřina Bohdalová v plášti, na který si sama vybrala látku a Jana Plodková  se ukázala v božské stříbrné róbě! 

Hana Vágnerová oslnila v růžových šatech Elie Saab

Otevřít v galerii (7)
Hana Vágnerová
Hana Vágnerová Zdroj: Profimedia

Kráska z filmu Hranice lásky, Hana Vágnerová, byla během rozhovorů v Karlových Varech několikrát zmíněna. Když jsme ji však večer potkali na červeném koberci, doslova nás oslnila. Na úvodní ceremoniál zvolila decentní růžovou róbu značky Elie Saab zdobenou vlečkou a kamínky, k tomu luxusní diamantové šperky a moderní stylovou kabelku. Decentní líčení a volně natočené vlasy k tomu dodaly ten správný šmrnc a herečka byla doslova nepřehlédnutelná. 

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Jana Plodková jako královna noci

Otevřít v galerii (7)
Jana Plodková
Jana PlodkováZdroj: Profimedia

Letošní ročník musíme herečku Janu Plodkovou opravdu pochválit. Ačkoliv je známá svými výběry perfektních modelů, tak tohle se opravdu povedlo. Nejen výběr šatů, ale celý výsledný look. Dlouhá stříbrná róba na jedno rameno, decentní vlny a výrazné líčení, které nechalo vyniknout její krásné oči, se opravdu povedlo. 

Jitka Schneiderová zvolila kalhoty s topem s vlečkou

Otevřít v galerii (7)
Jitka Schneiderová
Jitka SchneiderováZdroj: Profimedia

Těžké říci, zda se herečce Jitce Schneiderové nechtělo do šatů, že zvolila kalhoty, ale musíme ji pochválit. Tento styl jí moc sluší. Kombinace černých zvonových kalhot s champagne topem s odhalenými rameny a dlouhou vlečkou jí padla jako ulitá. K tomu výrazný náhrdelník, mini kabelka a mokrý styl účesu, trefa do černého! Takže pokud fandíte kalhotovým setům, můžete se u herečky inspirovat. 

Marika Šoposká jako bohyně

Otevřít v galerii (7)
Marika Šoposká
Marika ŠoposkáZdroj: Profimedia

Letošní ročník byl plný krásných rób. Jednou z nich oblékla i herečka Marika Šoposká, která zazářila jako řecká bohyně. Dlouhé champagne šaty s lehkým třpytem, uhlazený účes, decentní líčení a malé zlaté psaníčko, dokonalá kombinace!

Jiří Bartoška s manželkou jako dokonalý pár!

Otevřít v galerii (7)
Jiří Bartoška s manželkou
Jiří Bartoška s manželkouZdroj: Herminapress

Prezident samotného karlovarského festivalu opět nezklamal! Jako vždy hýřil svým charisma až na dálku, podtrhl to luxusním oblekem a po svém boku dokonalou ženou! Andrea Bartošková vypadala doslova úchvatně a zdá se nám, že vůbec nestárne. V krásných šacených tylových šatech v champagne barvě vypadala naprosto senzačně a kousky žluté látky jí krásně zvýraznily.

Tereza Ramba s dekoltem až do pasu

Otevřít v galerii (7)
Tereza Ramba
Tereza RambaZdroj: Herminapress

Ne každý si může dovolit opravdu hluboký výstřih, ale herečka Tereza Ramba rozhodně ano! Nejen, že v luxusní bílé róbě vypadala jako něžná víla, ale opravdu se jí celkový look povedl. Splývavá dlouhá róba, náhrdelníky a decentně bavlněné vlasy. Krása!

Emma Smetana a Jordan Haj, to byla podívaná!

Otevřít v galerii (7)
Emma Smetana a Jordan Haj
Emma Smetana a Jordan HajZdroj: Herminapress

Krásnou Emmu Smetanu nešlo na úvodním ceremoniálu přehlédnout. Nastoupila na červený koberec totiž jako zářivá diskokoule! Kalhoty a sako ze zlatých flitrů doplnila vysokými podpatky a slunečními brýlemi. Jordan vedle ní vypadal jako klasický slušňák! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze