Top hledané
Výsledky (0)
Co podnikat s dětmi v chladném podzimním počasí, která nás čeká v říjnu? Vyrazte do kina! Čeká vás tam luxusní podívaná, kterou si nejvíc užijí právě vaše potomci.

Hurá do kina! V říjnu se mají děti na co těšit!

Michaela Vraná
02. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
My Little Pony

Luxury Prague Life vám přináší tipy na říjnové premiéry v českých kinech. Tentokrát to ale nejsou jen tak ledajaké premiéry. Vybrali jsme luxusní filmy, na které můžete vyrazit se svými dětmi. Ty se na těchto snímcích jistě zabaví.

Esa z pralesa
My Little Pony
My Little Pony

Esa z pralesa

Tohle vypadá na další luxusní zvířecí animovanou klasiku typu Madagaskar, Doba ledová a podobně. Trailer vypadá pěkně a celkem nás nalákal do kina, takže uvidíme, jaké to bude, ale podle nás se luxusně pobavíme. Máte-li děti, vezměte je do kina na tuto srandu, jistě si to užijou a třeba se pobavíte taky! No a o co v tomhle snímku, který režíroval David Alaux, jde? Maurice sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra, byl totiž vychován tygřicí! 

Maurice se touží stát nejlepším kung-fu mistrem na světě, ale je neohrabaný. To trochu zavání Kung-fu pandou, též známým animákem. Maurice a jeho kamarádi si říkají Esa z pralesa a snaží se zachovávat ve svém hoodu pořádek. To jim chce zničit záporák, koala Igor, který chce zničit džungli s armádou hloupých paviánů. Podle nás je geniální nápad, že záporáka ztvárňuje koala, co říkáte?

Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5
Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5, Praha 5

My Little Pony

Máte-li doma holčičku, nemůžete jí udělat, že byste ji v říjnu nevzali do kina tuhle luxusní třpytivou parádu. Tento snímek si určitě užije každá malá princezna. A možná i její maminka!

V animovaném snímku o známých ponících jde o to, že Ponyville, kde poníci žijí, je ohroženo temnou silou… Hlavní hrdinové se tedy vydávají na cestu až na konec bájné Equestrie, aby zachránili svůj milovaný domov. Na cestě je samozřejmě čeká velké dobrodružství a spousta nových přátel.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze