Top hledané
Výsledky (0)
Kdo bude vítězem soutěže Survivor?

Finálová trojka Survivoru? Žádné překvapení, tvůrci prozradili výsledky omylem už o několik dní dříve

Denisa Zajíčková
12. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Martin Mikyska, Nikola Kabátová a Martin Carev

Soutěž Survivor míří do svého finále, kde se rozhodne, zda bude posledním přeživším na ostrově Martin Mikýř Mikyska, Nikola Kabátová nebo Martin Carev. A diváci mají jasno, jak by to mohlo celé dopadnout! 

I Tomáš už je ze hry venku
Martin Prágr byl slepě důvěřoval a stálo ho to místo v soutěži
Je Mikýř vítězem celé show?
Kristýna šla po sloučení ven jako první

Vyhození streamera Tomáše není žádným překvapením. Poté, co přišel o svou alianci, už neměl zastání. Od chvíle, co zamířil do poroty tanečník Martin Prágr, ho všichni jeho kamarádi následovali. Nejsou to však jen herní strategie, které prozradily, kdo nakonec skončí ve finálové trojici.

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Vyhrál Mikýř Survivor?

Na sociálních sítích se objevil screenshot z oficiálního profilu soutěže Survivor, kde je gratulování právě Mikýřovi, Nikole a Martinovi. To vše v době, kdy ještě ani zdaleka nebylo rozhodnuto a Tomáš byl stále ve hře. Zda byl screenshot pravdivý, se můžeme jen domnívat, koloval však v diskuzích daleko dříve, než byl odvysílaný včerejší díl. 

Scénáře vytvářejí fanoušci i co se závěrečných kroků týče. Podle mnohých je právě Mikýř absolutním favoritem na vítěze, protože z této trojice je vůbec nejsilnější. Nikola si připsala prvenství za poslední ženskou hráčku v této sérii, její radost však kalí hádky s Mártym, který některým z jejích příběhů, nevěří. Nikoliv však těm o tragickém osudu její rodinu. Mluvil pouze o tom, že pro něj byla ve sloučení Nikola nejméně důvěryhodný člověk, a měl k tomu zaručeně pádné důvody, stejně jako ostatní hráči. 

Otevřít v galerii (1)
Mikýř byl ve své hře velmi úspěšný
Mikýř byl ve své hře velmi úspěšnýZdroj: se souhlasem TV Nova

Válka Nikoly a Mártyho

Proti tomu se Nikola tvrdě vymezila, protože některá vyjádření ze strany Mártyho nepochopila - a naopak nařkla ze lži Mártyho. „V aktuální chvíli jsem se nechtěla k ničemu vyjadřovat, dokud nedostanu já svůj prostor v rozhovorech, ale tohle se týká i mé rodiny, a tak bohužel nemůžu jinak,“ rozpovídala se Nikola na svém Instagramu.

„Chápu, že Márty ve hře nemusel věřit a měl pochybnosti, což je absolutně v pořádku. Teď už ale ve hře nejsme. Jsme v běžném životě a v něm Márty s kamennou tváří v rozhovorech tvrdí, jak je celý můj životní příběh smyšlený. Není mi to jedno z důvodu, čím si moje rodina musela projít,“ ohradila se. „Lidsky mě to mrzí, protože já proti Mártymu nikdy nic osobně neměla. Snad mu alespoň tohle otevře oči a přestane zpochybňovat to, co se stalo mé rodině a konečně si vzpomene, že už nejsme ve hře,“ říká Nikola a přiložila policejní zprávu celé tragédie i novinové články, dle kterých jí v hořícím bytě zemřela babička a mladší sestřička. 

Je to právě ona, která podle některých Survivor vyhrála! A diváci mají jasno, jak k tomu došlo. Mnozí si myslí, že porotou byl zvolený Mikýř, který dlouhodobě vyhrával osobní imunity, byl silný v týmových hrách, a jak potvrdil i moderátor Ondřej Novotný, je nekorunovaným králem celé série. Podle moderátora má velmi silnou emoční inteligenci, kterou brilantně využil. Svou výhru ale předal podle některých Nikole, protože si to podle něj zasloužila. 

Diváci tipují, že ve finále došlo k zásadnímu zvratu

Další varianta, kterou diváci často diskutují, je, že porotu přesvědčil, aby zvolili Nikolu. Třetí alternativou je, že si nechal titul "krále Survivor", Nikole dal ale svou finanční výhru. Tak či tak se zdá, že Carev adeptem na vítěze není. I Novotný v podcastu Hype-Cast poznamenal, že byl celou dobu tichým - možná až nenápadným hráčem. Ačkoliv těžko říct, zda to byla strategie, kterou si dobrovolně vybral, rozhodně nebyl tím, kdo hýbal celou hrou. To měl být právě Mikýř, který se nejdřív Survivoru vysmíval, pak ho dostala natolik, že byl hráčem největším z celé série. Navzdory tomu, že když prožil svou "arcizradu", tak to vůbec nezvládl a se všemi se pohádal jako malý kluk.

Kdo je vítězem celé show se diváci dozví už 18. 6. 2024. A je jasné, že touhle sérií to ani zdaleka nekončí! Už teď probíhají castingy na příští řadu. Zda tam ale pořád bude tým celebrit, který čelil letos tvrdé kritice, to je zatím nejasné...

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze