Top hledané
Výsledky (0)
Od 11. do 15. 7. můžete okusit luxusní chutě Francie na Kampě. Na co se můžete těšit?

Bonjour France! Od 11. do 15. 7. se koná Francouzský trh na Kampě.

Eva Ledecká
09. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Francouzský trh na Kampě, minulé ročníky

K létu patří venkovní akce, při kterých se můžete odreagovat, zažít zábavu a načerpat novou energii. Jednou z takových akcí je Francouzský trh na Kampě, který nabídne nevšední chuťové zážitky! Přinášíme výběr toho, co byste na trhu neměli minout.

Připijte si na zdraví luxusními víny!

Francouzská vína jsou hlavní součástí trhu a najdete tu spoustu stánků s víny z celé země. Luxusní vína z malých francouzských vinic a v poslední době hodně oblíbená bio vína můžete ochutnat u stánku Vinbio.

„Hlavním kritériem pro výběr vín je pro nás kvalita, potěšení z jejich chuti, vůně, ale také vědomí jak a kým byla vyrobena.“

Co takhle víno z vinařství Domaine de Gournier z regionu Occitaine, které produkuje ekologickou řadu vín Brès z vinohradů s BIO certifikací? Zkuste také luxusní víno Lacoste z vinařství Chateau de Cranne z regionu Bordeaux. Typickým znakem těchto vín je jejich hebkost a dlouhé doznívání chuti.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Francouzské sýry

K lahodným vínům patří neodmyslitelně kvalitní sýry. A jaké jiné než ty francouzské? Firma Fransýr nabízí sýry ze všech koutů Francie a na Kampě budete moci nejen degustovat, ale sýry si také zakoupit.

Voňavá levandule

Stánek Moje levandule nesmí na žádném francouzském trhu chybět! Voňavý symbol Provence dodá trhu teprve tu opravdovou francouzskou atmosféru. Potěšit se můžete luxusním mýdlem, parfumérskými produkty, kouzelnými dekoracemi a květinami.

Kromě toho budete moci na Kampě budete ochutnat šneky připravované tradičně na pivu petrželi a celeru, ale také sladké francouzské palačinky. Nebudou chybět doprovodné akce včetně hudebních produkcí. Udělejte si krásné odpoledne na Kampě.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Francouzský trh na kampě
Na Kampě Malá Strana 118 00 Praha 1 Česká republika