Top hledané
Výsledky (0)
Upjatý a noblesní britský styl někdo miluje, jiný se s ním za žádnou cenu nedokáže ztotožnit. Jedno mu ale rozhodně nelze upřít: je odlišný, přitažlivý a budí pozornost. Jaké to je, hýčkat se v luxusu?

Jaké to je, hýčkat se v luxusní koupelně, předvedla značka Gentry Home

Eva Ledecká
19. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hýčkejte se v luxusu!

Víte, jak vypadají klasické anglické koupelny? Bývají malebné, u umyvadel i van najdete tradiční otáčecí kohoutky v dekorativním stříbrném, bronzovém nebo zlatém provedení. V místnosti téměř neuvidíte hrany, naopak se upřednostňují oblé tvary. Vyzařují příjemnou, nadnášející atmosféru!

Anglickou noblesu přináší Gentry Home

Anglický styl je vyhraněn pro lidi s kreativním a romantickým duchem, kteří zároveň mají rádi zaběhnutý řád. Luxusní koupelny v tomto stylu přináší Gentry Home.

Gentry znamená v angličtině doslova venkovská šlechta. Jednalo se o privilegovanou třídu, osoby vlastnící půdu a žijící z jejího pronájmu, nebo majitele luxusní nemovitosti, statku. Značka koupelnového vybavení Gentry Home ve svých designech odráží luxusní styl této britské sociální vrstvy. Na veletrhu v Miláně jsme si mohli prohlédnout nové luxusní kousky a navíc nás zde čekalo zábavné představení!

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Luxusní představení na veletrhu v Miláně

I značka Gentry Home na veletrhu Salone del Mobile 2018 představila své novinky. Byla jí například kouzená bílá vana nebo luxusní skříňka pod umyvadlo s názvem Soul. Zajímavě vypadala také dvě umyvadla spojená v jeden celek. O tom, že detaily tvoří celek, jsme se u designů Gentry Home rozhodně přesvědčili. Fotografie luxusních detailů z expozice najdete v naší galerii.

Značka se však neomezila na pouhé vystavení nových modelů, ale pro návštěvníky veletrhu si připravila zábavné vystoupení. Místo zrcadla nad umyvadlem byla do zdi vyříznutá díra a lidé z druhé strany tak mohli sledovat herce, jak se „upravují“ nebo zavazují kravatu před neexistujícím zrcadlem. Další dírou ve zdi byl pro změnu vidět muž, který si čte noviny.

Pro exkluzivní koupelnové vybavení v anglickém stylu nemusíte přeplout La Manche. Ve svém portfoliu má tuto značku česká firma Elite Bath.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elite Bath
River Diamond Rohanské nábřeží 657/7, Praha Česká republika
+420 222 300 700