Top hledané
Výsledky (0)
Dvě podoby Armani Privé Haute Couture: na jedné straně sladká růžová, na té druhé luxusní noblesní elegance. Která zvítězí u vás?

Armani Privé Haute Couture AW 2018: Sladkou růžovou převálcovala elegance!

Martina Šmalclová
13. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Z Palais de Chaillot na italské velvyslanectví

Kolekce z let minulých představoval Giorgio Armani pravidelně v prostorách klasicistního paláce Palais de Chaillot, nyní se ale návrhář rozhodl pro změnu. Kolekci Haute Couture AW 2018 uvedl na Velvyslanectví Itálie v Paříži a při pohledu na luxusní interiér je jasné, že tohle místo se stalo tou správnou volbou pro prezentaci prvotřídní elegance Armani Privé.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Nebeskou oblohu a mini vystřídaly distingované róby

Zatímco Haute Couture SS 2018 tvořily převážně mini šaty a kostýmky v barvách oblohy, AW 2018 je přehlídkou neutrálních odstínů v kombinaci s výraznou růžovou a tyrkysovou. Mini byste tu jen těžko pohledali, protože luxusní kolekce AW 2018 je plná maxi objemu a velký rób.

O božský glamour look se postaraly stylové doplňky

Pařížskou show otevřela vlna saténových kostýmků v krémových a zemitých odstínech. Svěží glamour look dodaly modelům luxusní topy, jež se třpytily pod elegantními saky, propracované střihy a výrazné aplikace a doplňky. Giorgio Armani představil objemné perlové náhrdelníky a náramky, výrazné kloboučky a atypicky tvarované kabelky.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Dvě tváře Giorgio Armani Privé

Prudkou eleganci brzy vystřídala záplava růžové spolu s tyrkysovou. Pštrosí peří, maxi klobouky, výrazná boa a výstřední květinové aplikace a mašle se staly zajímavý zpestřením a rozbily monotónní koncept, přesto luxusní noblesní elegance představená z počátku s přehledem převálcovala růžovo-tyrkysovou extravaganci.

Na uvedení dorazila ex přítelkyně prince Harryho i populární francouzská herečka Juliette Binoche

Kolekci Giorgio Armani Haute Couture AW 2018, jejíž uvedení si nenechaly ujít ani oblíbené herečky Kristin Scott Thomas, Juliette Binoche nebo bývalá přítelkyně prince Harryho Cressida Bonas, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

V Paříži a přeci jenom na italské půdě, to je celý Giorgio Armani!

Jeho Armani Privé Haute Couture AW 2018 mi ze začátku připadala jako kolekce pro Barbie panenky, které mě v dětství tak moc bavily. Pak nastala změna a na řadu přišla jakási vysoká a vážná část kolekce. A ta mě popravdě bavila ze všeho nejvíc!

První model, který mi padl do oka, je ta skládaná růžová róba s širokým sametovým plédem, který zakryl celou vrchní část šatů. Podlouhlé náušnice z diamantů jako jediný doplněk rovná se dokonalost! Další mimořádně podařená róba je ta zlato-perleťová na tělo doplněna o  krémový, leč průsvitný přehoz přes ramena. Oba tyto modely jsou perfektní volbou jak na exkluzivní večírek, tak třeba i na slavnostnější večeři ve dvou s výhledem na Pražský Hrad.

Nejsou to ovšem jen šaty, které v této kolekci září. Na běžné denní nošení bych ráda vyzdvihla perfektně střižený černý kabát dlouhý až ke kotníkům. Oblast zápěstí a límečku je ozdobena luxusním sametem: to je prostě skvost, který bych rozhodně chtěla mít ve skříni od podzimu do jara!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Inspirací barevná obloha: Okouzlující Armani Privé Haute Couture SS 2018
Zobrazit článek
Giorgio Armani SS 2018: účes podle hrnce a zářivé barvy!
Zobrazit článek