Top hledané
Výsledky (0)
Květiny, výrazné vzory, zářivé a pastelové barvy – Giorgio Armani předvedl svůj talent i léta zkušeností a stvořil překvapující kolekci SS 2018.

Giorgio Armani SS 2018: účes podle hrnce a zářivé barvy!

Martina Šmalclová
02. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Giorgio Armani SS 2018

Giorgio Armani popustil uzdu fantazii

Pánská a dámská kolekce Giorgio Armani bývají diametrálně rozdílné. Zatímco ta první se drží osvědčené klasiky a elegance, ta druhá popouští uzdu fantazii. To ostatně ikonický módní návrhář dokázal nejen excentrickým účesem modelek na styl „podle hrnce“, ale také širokou škálou módních kousků, které tvoří luxusní kolekci SS 2018.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Na jaře se nebojte sáhnout po pastelových barvách i sytých odstínech

Luxusní přehlídku otevřely černé kousky, které zdobila bílá látka z luxusního hedvábí a se vzorem romantických květin. Postupně se na mole začaly objevovat výraznější kousky, u kterých se Giorgio Armani nebál sáhnout po výrazných vzorech v podobě geometrický tvarů, proužků či puntíků, sytých a živých, nebo naopak jemných pastelových barvách, lesklých materiálech a výrazných aplikacích.

Luxusní kolekce, ze které vane ženská energie a krása!

Pánské kolekci se Giorgio Armani přiblížil pouze šedostříbrnými obleky s lesklými kalhotami a sakem. Ze zbytku kolekce čiší ženská krása, energie a půvab. Sexy mini, šaty s nabíranými nebo odhalenými rameny a smyslně propracované střihy. Kolekci výrazně dominují sukně a šaty, které jsou oslavou ženskosti.

Prodej exkluzivního domu, Praha-východ
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ, Okolí Prahy

Giorgio Armani vs. Emporio Armani

Krátce před uvedením luxusní kolekce Giorgio Armani SS 2018, představil italský módní návrhář v Londýně svou další kolekci - Emporio Armani SS 2018. Ta se nesla v mladistvějším duchu, optimismu a lehkosti a jejím cílem bylo povzbudit trh s mládeží. Skvělý nápad!  

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Sluníčkáři všech zemí, spojte se!

Luxusní značka Giorgio Armani opětovně představila plejádu luxusu a prvotřídní kvality v jednom. Ovšem je tu jistá novinka: značná část přehlídky jakoby se nesla v duchu “Sluníčkáři všech zemí, spojte se! ”. Proboha, proč vždycky tak ultra elegantní a přitom svůdná móda Armani klesla tentokrát tak hluboko? Ano jsem žena, ano mám ráda květiny! Ale vypadat jako chodící květináč po ulici opravdu nemusím!

Jakmile se přehlídka přehoupla do druhé poloviny, konečně mé oči uviděli černou!!! Ty šedo-stříbrné obleky pro mužatky raději přeskočím úplně… Nejhezčí model podle mě? Určitě ten černý top zdobený vlnovkovitým výstřihem posetý kamínky, černou lesklou sukní a to nejlepší na konec: klobouček s efektní síťkou až do půli stehen! Za mě dokonalost a vyzdvihnutí ženské vyjmečností a krásy v jednom. Na kávu do kavárny Slavia a návštěvu Národního divadla v neděli odpoledne jako dělané. Bravo!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze