Top hledané
Výsledky (0)
Nedávno nahradila butik Zenith v Pařížské, nyní ozdobila těla hvězd karlovarského filmového festivalu. O čem je řeč? O luxusní značce šperků Gismondi.

Gismondi: Nový butik z Pařížské ozdobil svými šperky hvězdy ve Varech

Martina Šmalclová
06. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kateřina Sokolová v luxusních špercích Gismondi

Značka Gismondi „přesídlila“ během festivalu z Prahy do Varů

Jeden z nejstarších šperkařských domů na světě, který začal svůj příběh psát již v roce 1754, nahradil počátkem června na adrese Pařížská 4 butik Zenith. Interiér obchodu prošel rozsáhlou proměnou a výsledkem této transformace je luxusní místo, které ženám poskytuje to nejvyšší pohodlí. Cítit se jako v pokojíčku? Kochat se těmi nejvzácnějšími kousky v soukromém VIP prostoru? Díky Gismondi můžete. Po triumfu v Praze značka „přesídlila“ na západ a svými šperky ozdobila hvězdy filmového festivalu.

Filmy, večírky, róby a šperky: Nic z toho nesmí chybět!

MFF KV nepatří pouze filmům, ale také luxusním večírkům, božským róbám a skvostným šperkům. Dokonalý look je po dobu jeho trvání pro celebrity takřka povinností. Vědí to také Aňa Geislerová, Kateřina Sokolová, Kateřina Kaira Hrachovcová nebo Jana Plodková, které patří na festivalu k nejlépe oblékaným hvězdám. Pro exkluzivitu se rozhodly také v otázce šperků a svá těla ozdobily těmi nejzářivějšími kousky Gismondi.    

Aňa Geislerová zářila na Mall party

Jedna z prvních hvězd, která luxusní značku vynesla, byla Aňa Geislerová. Oblíbená herečka se den po zahájení filmového festivalu objevila na Mall party v jednoduché červeno černé eleganci doplněné o oslnivý třpyt šperků Gismondi. O pár dní později následovaly její kroky i další české celebrity. 

Prodej bytu, 3+kk, 288 m², Praha 5, Smíchov
Prodej bytu, 3+kk, 288 m², Praha 5, Smíchov, Praha 5

Kateřina Sokolová, Jana Plodková a Kateřina Kaira Hrachovcová se pro změnu třpytily na Moët party

Čtvrteční večer patřil Moët party, na níž dorazily v luxusních špercích Gismondi také modelka Kateřina Sokolová a herečky Jana Plodková a Kateřina Kaira Hrachovcová. Zatímco Jana Plodková vsadila na look hollywoodské hvězdy v bílé s temnou na rtech, Kateřiny oblékly róby v odstínech zlaté a stříbrné a zvolily jemnější look. Výsledek? Všechny tři potvrdily svůj status módních karlovarských ikon. 

Chcete-li i vy poznat na vlastí kůži pravé kouzlo tradičního šperkařského umění, nezapomeňte navštívit Pařížskou ulici a přesvědčte se, jak Massimo Gismondi přeměňuje své sny ve skutečnost...

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Gismondi
Pařížská 935/4, 110 00 Praha 1 - Staré Město Česká republika
+420 222 211 192