Top hledané
Výsledky (0)
Květinářství Givelo přináší neskutečné vazby květin, které i vy můžete mít doma do 90 minut. Podlehnete jejich kouzlu?

Valentýn v kombinaci opojného umění květinářství Givelo

Mgr. Jana Höger
12. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Givelo

Jak se stal sen skutečností 

Natallia Mičková pochází z Běloruska, kde je dle jejich slov darování květin mnohem běžnější, než je tomu v Česku. Pro darování květiny jednoduše bělorusové nehledají důvod. Je to běžnou součástí každodenního života.
Floristka a květinová designérka se zhostila nelehké výzvy, naučit stejně přemýšlet i muže v Česku. Možná odvážný cíl, ale proč to nezkusit? Zároveň přišel nápad "květiny až domů do 90 minut".

Záplava valentýnských květin: které budou ty TOP?

Květinové pole ovládnou typické valentýnské kytice v červené barvě, ale i romanticky jemné kombinace. Správně tušíte, že nejvíce půjdou na odbyt červené růže. Květinářství Givelo se snaží svým klientům vždy nabídnout i originálnější a luxusní skvosty v podobě například sasanek nebo tulipánů v červených tónech. Ty zkrátka nemají chybu. 

Krabičky jako luxusní i praktický doplněk aneb „žádné oko nezůstane suché“

Krabičky, které jsou vyrobeny z papíru jsou k dispozici v několika barevných variantách. Pro opravdové romantické duše si letos květinářství Givelo připravilo limitovanou nabídku - krabice ve tvaru srdíčka.

Do trendů můžeme zahrnout doručení netradiční podoby kytice právě v květinovém boxu či v kelímcích nebo kornoutech. Luxusnější alternativou je však průhledná krabička.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Červeně rudá – symbol vášně i horoucí lásky

Červená barva je v řeči květin symbolem lásky, vášně a oddanosti. Jaký je názor paní Nattalie?

„Myslím, že už si vlastně ani nikdo nepamatuje, proč tomu tak je, a je to tak trošku stereotyp, kterého se stále nechceme pustit.“

Jaká je pro vás nejluxusnější květina?

„Je to poměrně těžké vybrat, zároveň se to mění i se sezónou. Oblíbených květin mám několik, luxus definuje každý asi trošku jinak. Naposledy mi ale sebrala dech kytice z pryskyřníků, tulipánů a eucalyptu, kterou máme v nabídce. V jednoduchosti je prostě krása!“ dodala Nattalia.

Dostáváte vy sama květiny na 14. 2.?

„Můj muž na datum v kalendáři nečeká, a tak dostávám květiny i během roku opravdu jen tak, bez důvodu. A můžu říct, že žádný jiný důvod mi nikdy neudělal větší radost. Jen tak z lásky je přeci neuvěřitelně krásné vyznání. Na svátek zamilovaných ale nezapomíná, ani jej nepřehlíží. “

Jaké je další meta?

„Pořád je obrovský kus cesty před námi. Doteď jsme fungovali jako online firma, ale už brzy plánujeme otevřít první obchod. Zatím je vše pouhým konceptem, ale už teď vám můžu slíbit, že to bude jiné než květinářství, na která jsme zvyklí. Přijdete se podívat?“

Tak to my určitě přijdeme.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Květinářství Givelo
Business Park Košíře Jinonická 804/80 158 00 Praha 5-Košíře
+420 737 091 111