Top hledané
Výsledky (0)
Kreativní ředitelka Clare Waight Keller představila svou první Haute Couture sbírku pro Givenchy, výsledky její práce sklidily úspěch a jeden z kousků oblékla na Zlaté glóby i charismatická Nicole Kidman!

Givenchy Haute Couture: Luxus, který oblékla Nicole Kidman na Zlaté glóby

Martina Šmalclová
06. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Nicole Kidman zazářila v Givenchy

Clare Waight Keller zažívá Haute Couture debut a vydává se ženskou cestou

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou Givenchy poměrně krátce. Loni nahradila po dlouhých 12 letech Riccarda Tisciho a bylo tedy velkou neznámou, s čím přijde v Haute Couture. Návrhářka se vydala ženskou cestou, upustila od ozdobnosti a vrátila se k čistým liniím, které dokonale zkombinovala s luxusními materiály – saténem, organzou, tylem, nebo vlnou.  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Třetina kolekce je černá, zbytek tvoří extravagance: sukně ve stylu Carrie Bradshaw nebo pštrosí peří

Britská designérka potvrdila svůj talent a vytvořila celou kolekci luxusních kousků, které i přes jednoduchost a čisté linie rozhodně nejsou nudné. Ačkoliv je jedna třetina kolekce černá, o zbytku se dá hovořit jako o extravaganci nebo stylové eleganci.

Barevná sukně, která hýří širokou škálou odstínů, tak trochu evokuje dojem Carrie Bradshaw. Tohle je nepochybně nepostradatelný kousek do šatníků všech, kteří milují originalitu a nebojí se vystoupit z davu. Mezi podobné modely patří ty lemované barevným pštrosím peřím.      

Prodej rodinného domu, Praha 5 – 327m2
Prodej rodinného domu, Praha 5 – 327m2, Praha 5

Délka? Jedině MAXI!

Úzké elegantní kabáty, stylové kostýmky, dlouhé splývavé šaty plné flitrů, krystalů, zlatých a stříbrných prvků i jiných aplikací. Všechny luxusní kousky vytvořila Clare Waight Keller v maxi délce a žádnou jinou v kolekci skutečně nenajdete.

Na Zlatých glóbech zazářila Nicole Kidman v kousku Givenchy

Luxusní kousek z dílny Givenchy Haute Couture SS 2018 už stihla letos do společnosti vynést hollywoodská hvězda Nicole Kidman při udílení Zlatých glóbů. Charismatická herečka oblékla oslnivý černý model, jehož vršek zdobily krystaly, průhledná tkanina a výrazné zdobení v zadní části, zatímco sukně byla oproti tomu jednoduše černá. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nic, co by vybočovalo

Clare Waight Keller, jakožto čerstvá kreativní ředitelka módního domu Givenchy, byla příslibem nových nekonvenčních nápadů a svěžího vzduchu. Nicméně, nevšimla jsem si jakýkoliv šokujících modelů, které by vybočovaly svojí výjimečností.

Jako Clařin předvoj se na Zlatých Glóbech předvedla Nicole Kidman, jakožto křehká bytost v šatech připomínajíc anděla smrti. Já vím zní to krutě, ale ta její bledá skoro až průhledná kůže v kombinaci s tou temně černou… Navíc ta kostnatá páteř vykukující z výstřihu na zádech...jednoho z toho zamrazí!

Ale abych nebyla zas až tak chmurná, našla jsem si pár modelů, které za to stojí. Stříbrem poseté večerní šaty v kombinaci s černým kabátem, který uvnitř skrývá bílo-modré pštrosí peří. Konečně je k vidění večerní kabát, který vypadá docela jinak (hurá!). A dále pro haute couture dosti neobvyklá jednoduchost. Čistě bílá róba, která rozhodně vykazuje tendence ke klasicismu a čistým řeckým liniím: za mě velký palec nahoru. Jak se říká, v jednoduchosti je krása a v takových šatech si člověk užije večera. A dokonce i v naprostém pohodlí! No neberte je...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Givenchy
36, Avenue Montaigne 75008 Paris France
+33 1 44 43 99 90