Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní módní značka Givenchy si pro své spa vybírá opravdu excelentní místa. Najdete je na lukrativních lokalitách v Maroku, ve Švýcarsku a v Monaku.

Givenchy Spa: Maroko, Monako a Švýcarsko v obležení luxusu

Eva Ledecká
04. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Maroko - Hotel Sahrai

Givenchy spa, to je relaxace a luxusní procedury v obklopeni těch nejkvalitnějších materiálů, které podtrhují aristokratickou eleganci světoznámé značky. Luxusní spa najdete na prvotřídních místech, architektonických skvostech s jedinečným interiérem.  

Veškeré procedury a služby doprovází kosmetické produkty značky Givenchy a produkty speciálně vyrobené ve vlastních laboratořích pro lázeňskou léčbu.

Monako – Spa Métropole

První Givenchy spa v Monaku přivítalo své návštěvníky v dubnu letošního roku v prestižním hotelu Metropole Monte-Carlo: výjimečná lokace, luxusní prostory, sofistikované procedury a absolutní komfort. Hotel zde stojí od roku 1889 a v roce 2004 byl plně renovován slavným francouzským designérem Jacquesem Garcíou, který ho předělal do místa s 126 pokoji a apartmány. Spa se vyznačuje použitím noblesních materiálů za doprovodu čistých linií. Tady zažijete hýčkání v naprostém luxusu!

Maroko – Hotel Sahrai

V unikátním hotelu Sahrai v Maroku na vrcholu hory s úžasným výhledem na Fez El Bali a zelenou oblast obklopující město se nachází luxusní Givenchi Spa. Butik hotel nabízí tradici spojenou s moderním světem, vytváří elegantní a osvěžující prostředí, ve kterém se marocká kultura prolíná se současným designem. Nechte o sebe pečovat v unikátním interiéru z mramoru, dřeva, kovu a skla.

Givenchy spa v hotelu Sahrai představuje oázu klidu, krásy a relaxace. Disponuje relaxačním venkovním prostorem s vířivkou jacuzzi.

Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Byty Janáčkovo nábřeží 211m, Praha 5

Švýcarsko – Le Mirador Resort & Spa

Luxusní hotel postavený v Mont Pelerin ve „švýcarské riviéře“ Le Mirador Resort & Spa přivítal evropskou aristokracii a inteligenci již na začátku 20. století. Hotel s nezapomenutelnými výhledy na Alpy z terasy, v srdci vinic a v obklopení zelených lesů představuje skvělou ilustraci tradičního švýcarského hotelnictví. A nejen to: Le Mirador Resort & Spa láká klientelu z celého světa také na svou michelinskou restauraci.

Givenchy spa nabízí luxus v barvách čokolády, krému a medu. Je zde 11 pokojů pro absolutní komfort a relaxační pokoj s výhledem na Ženevské jezero a okolní hory. Využívat můžete i fitness centrum a bazén s fitness programem připraveným na míru.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hotel Métropole Monte-Carlo
4 Avenue de la Madone 98000 Monaco Monaco
+377 93 15 15 15