Top hledané
Výsledky (0)
Nejluxusnější událost sociálních světů vyvrcholila ve středu v pražském Forum Karlín.

Global Social Awards 2019 má své vítěze! Večerem provázela Karolina Kurková

Karolína Lišková
30. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Na Global Social Awards 2019 se to jen hemžilo světovými celebritami sociálních sítí. Celý večer zářila topmodelka Karolina Kurková, která galavečer moderovala spolu s Martinem Rauschem a dvojčaty Lisou a Lenou. O luxusní róby nebyla nouze... 

Karolína celý večer zářila.
S Rossem Smithem a jeho legrační babičkou.
Topmodelka galavečer moderovala s M. Rauschem

Historicky první oceněné osobnosti ze světa Instagramu a Youtubu získaly své ceny za šíření pozitivního vlivu ve světě sociálních sítí. 

Ross Smith s babičkou rozesmáli publikum

Kategorie Fun & Entertainment zahrnuje influencery, co dokáží rozveselit a pobavit. Vyhrála v ní americká dvojice Ross Smith a jeho dvaadevadesátiletá babička. Vtipnými scénkami ukazují, že věk je jen číslo a nabádají mladé, aby se více věnovali svým rodičům a prarodičům. Při předávání cen Ross zavtipkoval slovy, že je tak rozrušený, že si asi bude muset vzít prášky na tlak, přičemž babička reagovala:

"Dneska pořádně zapaříme!"

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Z handicapu udělala přednost

Kategorie Social Impact & Change zahrnuje influencery zlepšující svět a jdoucí druhým příkladem. Zvítězila v ní brazilská modelka Paola Antonini, která tragicky přišla o nohu a udělala z toho svou přednost. Cenu se rozhodla sdílet s Madeline Stuart, modelkou s downovým syndromem, která se umístila na druhém místě.

V kategorii Inspiration & Influence určené influencerům, kteří nás svou kreativitou a originalitou inspirují, zvítězila jihoafrická televizní hvězda Bonang Matheba.

Rising star je kategorie určena nováčkům sociálních sítí, kteří hledají nová témata a originální způsoby sebeprojevu. Zvítězila Maďarka Vivien Alexy, držitelka  luxusního ocenění Cosmopolitan Blogger Awards, která hlasováním fanoušků získala Go Global Wild Card, čímž se přímo nominovala na finále ocenění Global Social Awards.

“Když máte sen, jděte si za ním,” řekla na podiu.

Na luxusním galavečeru vystoupily hvězdy jako Justin Jesso, Alma, Lake Malawi a Nico Santos. Global Social Awards 2019 během večera upozornily také na #thinksocial, jehož smyslem je zdůraznit přesah ocenění, podpořit zájem o sociální témata a podpořit sdílení pozitivních hodnot.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Global Social Awards

Global Social Awards
www.socialawards.global