Top hledané
Výsledky (0)
Slunečné počasí, green, jen vy a vaše golfové hole. Ideální plán pro volný den či odpoledne, nemyslíte?

GOLF PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
GOLF PRAHA

Potřebujete si odpočinout a vyčistit hlavu? Uvolněte se, navštivte golf Praha a na čas zapomeňte na okolní svět. V okolí Prahy najdete nespočet úžasně upravených golfových hřišť, které jistě stojí za zmínku.

Golf – kdo ho jednou vyzkoušel, už nikdy neodolá odpoledni na zeleném greenu. Ať už je pro vás golf jen trendy sport, nebo prostředek k upevnění vašeho zdraví, věříme, že návštěva golfu v Praze vás nemine. Golf už dávno není jen sportem pro smetánku, ale je to hra pro každého a snad každý si ji musí zamilovat. Není divu, je to zábava, kde potkáte mnoho zajímavých lidí. A kam zajít na Golf Praha?

PRAGUE CITY GOLF

Golf Praha nabízí nespočet možností a toto je jedno z nich. Toto hřiště má 18 jamek a nachází se v jihozápadní části hlavního města. Je to ideální místo pro všechny milovníky sportu, ať už patříte do jakékoliv herní kategorie. Nabízí perfektní služby a stoprocentní péči o klienta.

Pronájem luxusního bytu 2+kk na Starém Městě
Pronájem luxusního bytu 2+kk na Starém Městě, Praha 1

GOLFARENA PRAHA

Pokud hledáte ideální místo pro vaše golfové tréninky, právě jste ho našli. Golfarena Praha se nachází pouhých 200m od stanice metra C. Nabízí Driving Range, kde zažijete opravdu kvalitní trénink, i Indoor golf, který je určen návštěvníkům všech věkových i herních kategorií.

GOLF HOSTIVAŘ

Tento moderní golfový areál najdete ve východní části Prahy. Nabízí vše od průpravy začátečníků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti až po možnost hry na devítijamkovém hřišti.

GOLF RESORT BLACK BRIDGE

Tento golfový resort vám nabídne víc, než možná očekáváte. Z centra Prahy se zde dostanete za pouhých 15 minut. Hřiště má 18 jamek a je dlouhé 6 190 metrů. Pokud to počasí dovolí, tak si zde můžete zahrát i v zimě, je zde totiž celoroční provoz. I pro tréninky je zde skvělé zázemí. Nabízí osvětlený driving i volně přístupnou tříjamkovou akademii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze