Top hledané
Výsledky (0)
Bruno Mars proměnil všechny své nominace. Vyhrál také nejlepší nahrávku a album roku. Je to pro vás překvapení?

V Grammy zabodoval Bruno Mars, objevem roku je Alessia Cara!

Eva Ledecká
29. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Bruno Mars

Bruno Mars má své kořeny v Portoriku a Filipínách, narodil se na Havaji. Pochází z hudební rodiny a jeho vzorem byl například Michael Jackson nebo Elvis Presley. Žije v Las Vegas a má za sebou ve svých 32 letech dosti bouřlivý a neobvykle zajímavý život.

Bruno Mars
Alessia Cara
Kendrick Lamar

V roce 2010 médii prolétla zpráva o jeho aféře, kdy byl zatčen za držení kokainu. Co je však mnohem důležitější, je jeho hudba, díky které si získal fanoušky po celém světě. Koncertoval s umělci slavných jmen jako třeba Ellie Goulding. Čím to je? Jeho písně jsou pozitivní, chytlavé a klipy celkem zábavné. Bruno Mars zkrátka lidi baví!

Bruno Mars: album roku, nahrávka roku i píseň roku

Letos na udílení cen Grammy se jeho úspěch potvrdil. Albem roku se stalo 24K Magic a píseň roku skladba That's What I Like, která ma na Youtube přes 1,15 milionu shlédnutí.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Sympatická Alessia Cara jako nový objev

Objevem roku se letos stala Alessia Cara, 21 letá zpěvačka z Kanady, která svým přirozeným vzhledem, chováním a pronikavým hlasem oslovuje nejen mladé publikum.

„Celá se klepu. Už jako malá jsem si ve sprše zpívala a představovala, že vyhraju Grammy. Asi byste si mysleli, že mám připravený projev, ale to nemám,“ řekla Alessia na pódiu.

4 ceny si také odnesl Kendrick Lamar. Sošku vyhrál i za nejlepší rapovou píseň na které spolupracoval s Rihannou – skladba Loyalty.

Posmrtně byl oceněn Leonard Cohen: vyhrál v kategorii Nejlepší rockový výkon za You Want It Darker.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze