Top hledané
Výsledky (0)
S více než 50ti letou tradicí a zastoupením ve více než 100 zemích po celém světě se řadí k absolutním lídrům a špičce ve svém oboru ve výrobě slinutých dlažeb, umyvadel, sprchových vaniček či obkladů. Kochejte se společně s námi!

Graniti Fiandre umí kouzlit! Důkazem je kolekce Aqua Maximum.

Mgr. Jana Höger
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Graniti Fiandre

Příběh začíná zde…

Počátky Graniti Fiandre se datují do roku 1961, kdy byla založena společnost v Reggio Emilia v Itálii. Původně se jednalo o malý podnik, který by mohl stěží ovlivnit italský keramický průmysl. Rok 1971 však vše změnil. Velké investice vedly neustálou expanzi a modernizaci výrobních zařízení společnosti. To vše přispělo k silnému impulsu vyrábět velké luxusní obklady a další vývoj firmy Graniti Fiandre sklízel své zasloužené ovoce.

Úchvatná luxusní kolekce Aqua Maximum – Salone Del Mobile 2018

Aqua Maximum představuje skutečnou revoluci ve světě wellness. Kolekce počítá se sprchovými vaničkami a umyvadly, které se dokonale hodí ke koupelnovým povrchům Fiandre. Na přání zákazníka nechybí poličky ani boxy na kapesníky.

Dle vašich preferencí je možno vyrobit stejný kus krásně ladící se zbytkem, v podobě luxusního mramorového soklu nebo podstavce, který bude zdobit vaši saunu. Nebo v jiném případě může být podstavec použit pod umyvadlo. Zkrátka efekt, který oplývá harmonií.

Materiály, kterým vládne značka Fiandre jsou mramor, kámen, beton, pryskyřice nebo fosilizované dřevo. Kachličky a dlažba, v provedení Eminent wood se nabízí ve dvou provedeních šedá a hnědá, zdobili showroom značky Fiandre. Mohli jsme spatřit luxusní sprchu zdobenou přesně těmito kachličkami a je překrásná.

Graniti Fiandre vyrobilo dosud největší dlažbu na světě

V portfoliu Graniti Fiandre dominují velké „desky“. Největší dlaždice, která se kdy vyráběla (300 × 150 cm, plocha 4,5 m²), je poskytována právě firmou Graniti Fiandre. Tyto luxusní krásné kousky jsou samozřejmě primárně určeny pro prostorné komerční a průmyslové prostory.

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Produkty značky Graniti Fiandre nabízí společnost Elite Bath v Praze.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elite Bath
River Diamond Rohanské nábřeží 657/7, Praha Česká republika
+420 222 300 700