Top hledané
Výsledky (0)
Gucci Cruise 2020 – kolekce, která budí rozpaky.

Gucci v nové kolekci nabízí mužům hippie styl a římská roucha!

Martina Šmalclová
04. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Pánové, máte se na co těšit. V těchto modelech vám těsno nebude. Bohužel v nich ale nejspíš ani neokouzlíte váš vysněný protějšek.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Na úzké nohavice zapomeňte!

Žádné módní úzké roury, ale bílé hábity doplněné o kecky, zlaté náušnice a čelenky a pestrobarevné obleky o velikost větší než je sám nositel. Gucciho kolekce odkazující na Řím je sice zklamáním, zároveň ale i velkou výzvou. Pokud totiž smích opravdu prodlužuje život a muži začnou nosit asexuální roucha, bude lidstvo takřka nesmrtelné! 

Hipíci opět na scéně

Móda by se měla vyvíjet, ovšem Gucci opět sáhl do historie. Pamatujete si bláznivý a barevný hippie styl? Právě na ten luxusní značka vsadila. Podle ní se totiž opět budou nosit přísně krátké džínové šortky, batikované topy, vesty s třásněmi a především – dlouhé háro!  

Na závěr je tu neidentifikovatelná směsice materiálů, potisků a střihů. Zkrátka plejáda modelů ve stylu "Co dům dal". Pozorně si modely prohlédněte v naší galerii, ať víte, v čem mezi lidi rozhodně nechodit. Gucci touto kolekcí muže bohužel moc neinspiroval.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Mama Mia, co je tohle za kolekci?!

Vážně jsem už hodně dlouho neměla podobné pocity jako u této pánské kolekce od GUCCI. Můj muž po pár shlédnutých fotkách řekl: „Z toho se mi normálně zvedá kudla v kapse!”

Posledních pár let jsem si zvykla na to, že dnešní návrháři postrádají smysl pro originalitu a osobitý styl. A tak tu máme nekonečně se opakující vykrádačky trendů 60. až 90. let. Ale starověký Řím!? To je ovšem nový kalibr!

Obří zlaté klipsny, tuniky, zažloutlé brýle nasazené na šílené výrazy položenských modelů, vytahané teplákovky nebo polodámské šaty. Tuto kolekci určenou všem mužům (ne jen gayům) bych moc ráda viděla v plamenech!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze