Top hledané
Výsledky (0)
Nedávno čelila luxusní značka Gucci obvinění z rasismu, to jí ale nezabránilo v dalším experimentování.

Gucci představil kolekci FW 19/20: Na své si přijdou milovníci hororů i fetiše!

Martina Šmalclová
24. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Kreativní ředitel Gucci, Alessandro Michele, bude překračovat hranice, stůj co stůj. Nezabrání mu v tom ani nedávné obvinění z rasismu, které má na svědomí nevhodně navržený svetr Balaclava. Designér ale před problémem neutekl a na milánském týdnu módy naopak přijal plnou zodpovědnost.

"Musí to být použito k vytvoření něčeho nového a pomůže nám to dělat věci novým způsobem."

Bude kolekce FW 19/20 šťastnější? Vyrazte s námi na přehlídku luxusních kuriozit, které si pro vás milovník extravagance připravil.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Jen pro vyvolené

Na to, abyste oblékli novou kolekci FW 19/20, musíte mít odvahu a chuť vystoupit z davu. Pro každého totiž není. Díky extravagantním maskám vám pomůže proměnit se v koho jen chcete.

Děsivý Jason Vorheese nastupuje na scénu

Alessandro Michele si pro vás nachystal look děsivého Jasona Vorheese z hororu Pátek třináctého, smyslné kočičí ženy ujíždějící na fetiši, plážového pohodáře, týpka z nebezpečné newyorské čtvrti, šik byznysmenky ale i nespoutané party girl.

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Gucciho poselství

Masky mají za úkol odhalit, nebo naopak skrýt, kým jsme a uchránit laskavost a krásu, jenž spočívá uvnitř nás samých. Lehce tápeme v tom, kolik vnitřního dobra se ukrývá ve fiktivní postavě Jasona Vorheese, ale proti gustu...

Jared Leto zasedl v první řadě

Celkem Gucci představil 87 modelů, které vystavěl na jejich jedinečnosti. Jednotlivé kousky se pyšní luxusním a okázalým zdobením v podobě výrazných vzorů, vyšívání nebo kovových akcentů. Přehlídku si nenechal ujít ani zpěvák Jared Leto, který usedl v přední řadě a podpořil tak Alessandra Micheleho, se kterým ho pojí věrné přátelství. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Looky, které nosila už moje matikářka!

Nová kolekce Gucci FW 19/20 od Alessandra Michele jakoby zmiňovala skoro všechny mé oblíbené filmy. Jednou tady máme šedivý baloňák jak z českého filmu “Vrať se do hrobu”, podruhé zas červeno-černý kabát s obří liškou kolem krku a super kloboučkem zdobící bordový kšilt, v čemž zas vidím můj top film “Velký Gatsby” a nakonec napodobeninu kdysi mega sexy upíra Toma Cruise ve filmu “Interview s upírem”. Tohle se vážně nevidí každý den!

Pocity z toho všeho mi létají jako na horské dráze, ale kupodivu mě ten chaos moc baví. Dalo by se něco z toho vůbec nosit v reálném životě? Podle mě rozhodně ano, neboť moje bývalá matikářka z gymplu nevědomky tento “futuristický” look nosila už před lety. Barevný kosočtvercový pletený komplet s bílými punčochy? Jasně, to se přece k sobě hodilo vždycky (hahaha)! Jen škoda, že neměla i tu kočičí masku.

Na závěr bych už snad jen dodala: Nevypadejme jako úzkoprsé matikářky z gymlu. Amen!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze