Top hledané
Výsledky (0)
Pánská kolekce FW18/19 byla představena během milánského týdne módy současně s dámskou. Tematicky ani stylem se tedy příliš neliší a obě dvě lze souhrnně označit za jedny z nejvíce excentrických sbírek nadcházející sezóny.

Jedna z nejvýstřednějších přehlídek týdne módy: Gucci FW18/19 Menswear!

Martina Šmalclová
08. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Gucci FW 2018/2019

Napříč kontinenty s Gucciho extravagantní podzimní kolekcí

Gucciho podzimní kolekce je mixem stylů, který přináší luxusní módu z celého světa. Kolekci tvoří například pánské šortky se vzorem kostky evokující Skotsko, exotické turbany a jiné pokrývky hlavy typické pro Afriku nebo Asii. Je Vám cesta napříč kontinenty málo? Cestujte časem! Gucci nabízí několik luxusních modelů, které připomínají návrat do 80. a 90. let!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Cestujte časem: 80. a 90. léta v Gucciho podání!

Propadáte někdy nostalgii a chybí Vám móda 80. a 90. let? Už nemusíte. Gucci nabízí několik modelů, které jako by vypadly z módního katalogu předchozích desetiletí. Disco saka a obleky s flitry, barevné vlněné svetry, kožené bundy, vzorované košile nebo šedé a béžové kalhoty s puky – všechny tyto kousky evokují retro.

Naproti tomu některé luxusní kabáty svým stylem dokonale zapadají do moderního 21. století.       

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Také muži sáhli po rekvizitách a klasická přehlídka se změnila v zábavnou divadelní show

Naprosto bláznivé rekvizity, doplňky a pokrývky hlavy ovládly kolekci FW 18/19. A stejně jako ženy, i muži sáhli po rekvizitě ze zvířecí říše – exotickém chameleonovi nebo také přesné kopii své hlavy. Gucci se tak postaral o luxusně zábavnou show, během které často získaly větší míru pozornosti artefakty a extrémně výstřední doplňky než samotné oděvy.

Dokáže luxusní značka ještě překonat samu sebe?

Závěrem se nabízí otázka: Dokáže Gucci, respektive kreativní ředitel Alessandro Michele, ještě vůbec překonat sám sebe? Pokud ano, kolekce SS 2019 bude jistě další módní revolucí, na kterou běžná lidská představivost stačit nebude!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Gucci a jeho totální psycho peklo pro podzim/zimu 18/19

Ouuuu tak tohle dílo je opravdu úplně někde jinde. Tak trochu mi to připomíná děsivé rubriky vražd (stalo se před padesáti lety) a nebo hojně oblíbené snímky American Horror Story.

Nedělám si srandu, ale být přítomna na této přehlídce, tak se již ve čtvrtině zvedám z té plastikové židličky a utíkám směrem EXIT. Děsí mě to. A to nejen ty umělé “useknuté” hlavy co si modelové nesly, ale ta hudba, to prostředí a co hůř – ta móda jako taková! Kromě mátově zeleného sametového saka, který by ocenil tak maximálně zesnulý král Playboye Hugh Hefner ležící vedle Marilyn Monroe, tam není nic použitelného.

Jak jsem tak zpozorovala ve většině případů už jen chybí ty oděvy zacákat krví. Například ten tělový plastikový kabát – to je vážně jak ukázka oděvu od řezníka. Za mě tedy absolutní NE všemu!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze