Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní prostor pro literární duše, milovníky knih i patřičný relax. Knihkupectví Gucci Wooster se nechalo inspirovat malými indickými knihkupectvími. Kouzelné místo, které čeká na vás.

Gucci slavnostně otevírá své první knihkupectví v New Yorku

Mgr. Jana Höger
06. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Gucci knihkupectví New York

Nová kapitola Gucciho se otevřela

Gucci Wooster se nachází v kreativní čtvrti Soho v New Yorku na 63 Wooster Street, která v poslední době investovala do své proměny. Daří se zde oborům, jako je umění, hudba, film, literatura nebo móda. Usadit se zde však mohou jen ti nejkreativnější, nejodvážnější a ti, kteří vnáší do těchto míst inovaci.

Gucci a jeho první knihkupectví, New York
Luxusní dům Gucci a knihy
Interiér knihkupectví Gucci

Co od Gucciho knihkupectví můžeme očekávat? Nejen nadšenci do módy budou jistě jásat.

Tituly se točí okolo specifického tématu: avantgardní umění a fotografie, ale nechybí ani vzácné knihy, či obálky nejnovějších publikací ze světa módy. Pověřenou osobou byl zvolen David Strettel, který se specializuje na fotografie, aby sestavil více než 2000 titulů. V regálech luxusní knihovny můžete najít mnohé talenty, kteří spolupracovali s luxusním domem Gucci včetně Petry Collinsové, Ari Marcopoulosové, Ryana McGinleye, Martina Parra a Florence Welche. Shrnuto a podrženo, dostane se vám do rukou působivý výběr specializovaných časopisů a knih z oblasti módy, kultury, umění, ilustrace, designu a fotografie.

Interiér se nese v luxusním stylu

Knihkupectví je vyzdobeno restaurovanými kusy nádherného luxusního dřevěného nábytku a řadou Gucciho děl. Vystavěno v duchu „boutique kavárny“, budete se zde cítit velice příjemně. Usednout můžete do výrazných velkých sedaček hořčicové barvy. Pod vašima nohama se bude rozprostírat honosný rustikální tkaný koberec s obřími květy. Patřičné přítmí a lehce nasvícené regály plné zajímavé četby budou oázou pro vaši duši.

Luxusní dům na pronájem 470m2-Průhonice
Luxusní dům na pronájem 470m2-Průhonice, Okolí Prahy

Odnést si nějaký ten titul už bude jen třešničkou na dortu!


 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze