Top hledané
Výsledky (0)
Rok Psa se nezadržitelně blíží a je tu další světový návrhář, který přichází s tematickou kolekcí. Gucci navrhl exkluzivní sbírku inspirovanou nejlepším přítelem člověka – psem.

Gucci má nové hvězdy Bosca a Orsa: Luxusní značka slaví Rok Psa tematicky

Martina Šmalclová
07. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Gucci slaví Rok Psa stylově

Láska ke zvířecím motivům Alessandra Micheleho se promítla i do nové psí kolekce

Zvířecí motiv, který je již po několik sezón oblíbeným námětem kreativního ředitele Gucci, Alessandra Micheleho, se stal stěžejním motivem i při tvorbě luxusní kolekce oslavující Čínský Nový rok – Rok Psa. Vypadá to, že tahle láska Alessandra Micheleho jen tak nepustí.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Bosca a Orsa vytvořila umělkyně Helen Downie alias Unskilled Worker

Ilustrace roztomilých štěňátek bostonských teriérů Bosca a Orsa byly navrženy umělkyní Helen Downie. Ta je známá spíše pod jménem Unskilled Worker, pod kterým vystupuje také na sociálních sítích.  

Ukažte, jak velký milovník psů se ve Vás skrývá

Díky talentu Alessandra Micheleho a vizi Helen Downie vznikla celá řada kousků, kterými můžete vyjádřit, jak moc velkými milovníky psů jste. Luxusní bílé tenisky, kšiltovky, kabelky, batůžky, peněženky, hodinky nebo pouzdra na iPhone s typickým Gucci monogramem, stylové saténové bombery, džínové sukně a bundy, červené kousky v podobě trik a mikin a v neposlední řadě drobné doplňky – stříbrné náhrdelníky, náramky, prstýnky nebo hravý kousek pro klíče.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

To by bylo, aby se Vám Gucci netrefil do vkusu: vybírat můžete z 63 kousků!

Způsobů, jakými můžete vyjádřit, jak moc velký milovník se ve vás ukrývá, existuje několik. Celá luxusní sbírka čítá 63 kousků, to by bylo, aby se vám Gucci alespoň v jednom případě netrefil do vkusu.

Stylové retro snímky vznikly v prostorech rozkvetlých zahrad

Za luxusními snímky stojí mladá umělkyně Petra Collins z Toronta, která žije a působí v New Yorku. Kampaň nafotila v působivých prostorech rozkvetlých zahrad a výsledkem její práce se staly působivé retro snímky.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Pejskomilovné šílenství!

Bože můj lidi, čínský rok psa je jedna věc, ale pejskomilovné šílenství je věc druhá! Kde, pane bože, ti soudruzi z NDR jen udělali chybu?! Něco tak infantilního a hloupého jsem dlouho nikde neviděla. Tohle dílo, i kdyby sám Leonardo da Vinci vytvořil, by neměnilo nic na faktu, že je to jen HNUS za velký prachy.

Svetry, sukně, kabelky, peněženky a všude ti čoklové (a k tomu ještě příšerně namalovaný). Já osobně psy miluju, sama mám doma štěně zlatého retrívra a je to můj miláček. Ale "odsud posud", na peněžence ho přeci mít už nemusím.

Jediné, co vidím na této kolekci jako nositelné, jsou ty silonové punčocháče s třpytivým nápisem Gucci. Ano, to by se dalo s něčím pěkně zkombinovat. Ten zbytek prosím raději spálit.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze