Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní kosmetická značka Guerlain tento podzim představí exkluzivní omlazující krém Orchidée Impériale Black. Tato revoluční pleťová péče je výjimečná převážně díky odbornému dlouholetému výzkumu. Na jaké účinky se můžete těšit?

Guerlain představí luxusní pleťovou péči Orchidée Impériale Black

Ivana Růžičková
03. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Orchidée Impériale Black

Nová technologie

Odborníci z laboratoří Guerlain díky patnáctiletému výzkumu ochidejí vynalezli výjimečnou pleťovou řadu, která kombinuje smyslnost a unikátní schopnosti této květiny. Jedna z nejvýznamějších vlastností je nepochybně dlouhověkost a tudíž i luxusní omlazující účinky. Nová revoluční technologie Blackimmune využívá tzv. buněčnou imunitu a zaměřuje se na konečnou fázi buněčné dlouhověkosti pro posílení přirozených sebeobraných mechanizmů pokožky.

Půvabné balení krému Orchidée Impériale Black
Orchidée Impériale Black s válečkovým aplikátorem
Černá orchidej

Omlazující účinky

Jemná a hladká textura krému zaobalí každou buňku ochranou. Další luxusní ingredience jako jojobový vosk vytvoří jemný balzám bez zanechání mastného filmu. Při opakovaném použití se posílí ochranná vrstva pokožky a efektivně tak bojuje s příznaky stárnutí pleti. Takto vyživená pleť získá elasticitu a den za dnem je zářivější, sjednocenější, hydratovaná a celkově mladistvější.

Černá orchidej

Černá orchidej pocházející z peruánských And je planě rostoucí květina s barvou ebenového dřeva. Kromě své barvy je výjimečná převážně tím, že vykvétá pouze na tři týdny v roce. Ve svém prostředí se adaptuje díky hlubokému porozumnění svého okolí a omptimalizuje svoji dlouhověkost díky vyváženému využívání energie - symbolu mládí.

Dokonalá aplikace metodou Institutu Guerlain

Aby se každá aplikace tohoto luxusního krému stala jedinečným zážitkem, Institut Guerlain vyvinul luxusní válečkový aplikátor, který krém důkladně vmasíruje do pleti ve čtyřech různých fázích - pokožku zklidní, promasíruje, stimuluje a probouzí.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
GUERLAIN L'Institut PRAHA
Dlouhá 704, 705/16, 110 00 Praha 1
+420 227 195 330