Top hledané
Výsledky (0)
Jak to dopadne, když se spojí luxusní značka s mužským charisma a exotickou krásou? Na to se podívejte v kampani Guess Holiday 2017!

Guess Holiday je smyslnou exotikou s pořádnou dávkou charisma!

Martina Šmalclová
15. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Camila Cabello je novou tváří Guess

Tváří značky je exotická kráska Camila Cabello!

Od května letošního roku je tváří módní značky Guess kubánsko-americká zpěvačka a bývalá členka populární skupiny Fifth Harmony - Camila Cabello. Ta představila luxusní kousky ve vánoční kampani Jeans Holiday 2017 a nebyla na to sama, společnost ji dělal charismatický model Alex Dellisola!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kolekci vládne barva sezóny – sytá červená!

Kolekce využívá barvu sezóny a vládne jí sytě červená! Dominantními kousky Holiday 2017 jsou party šaty a luxusní kožichy! Camila Cabello představila sexy mini, ale i eleganci ve španělském stylu s velkými květinovými vzory. Jako na zimu dělané jsou rozměrné kožichy z umělé kožešiny zdobené výšivkami růží či s jinými výraznými akcenty. Z materiálů se objevuje smyslná kůže, semiš i džínová klasika. A co si myslí exotická kráska o vůbec celé kampani?

„Je to tak skvělé, být v tomto prostředí. Nikdy bych si ani za milion let nemyslela, že bych mohla být Guess Girl. Jsem povzbuzována, abych byla sama sebou. A miluji Guess! " Prozradila o kampani kráska Camila Cabello.

Kampaň byla pořízena v luxusním hotelu Chateau Marmont v Los Angeles. O luxusní a lehce odvážné snímky se postarala módní fotografka Tatiana Gerusova. Zpěvačka Camila Cabello byla ze snímků nadšená a uvedla, že se jí líbí, jak skvěle vystihují její osobnost.

Luxusní vila na prodej Praha-západ - 255m
Luxusní vila na prodej Praha-západ - 255m, Okolí Prahy

„Camila ztělesňuje podstatu skutečné dívky Guess s její přirozenou krásou, důvěrou a zářivou energií. Opravdu se domnívám, že je vzestupnou hvězdou, která se bude brzy v globálním světě uznávat." - Paul Marciano, kreativní ředitel Guess

Tak si počkejme, jestli Camilu uvidíme brzy i v dalších kampaních! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Jako nejsvůdnější Bond girl EVER!

Značku Guess mám ráda, protože ve většině případech se snaží ve svých modelech vyzdvihnout půvab ženy a ani nová kolekce s Camilou Cabello není výjimkou. Moc se mi kupříkladu líbí pocákané džíny bílou barvou s prostou košilí uvázanou nad pupíkem. Tohle je zkrátka klasika, která snad nikdy neomrzí. A je úplně jedno jestli jsou 70. léta a nebo moderní současnost.

Také musím ocenit dokonale propracované šaty. Ty černé poloprůhledné s honosným zdobením se dají naplno využít i u nás v Praze. Kde? V luxusním hotelu Buddha Bar rozhodně zazáříte. Každá žena se v takových sexy šatech zkrátka musí cítit jako ta nejsvůdnější Bond girl EVER! A pssst...tohle je přísně tajné!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze