Top hledané
Výsledky (0)
Halloween, na který nezapomeneme.

Halloween a celebrity: Heidi Klum a Tom Kaulitz jako červ a rybář, Megan Fox a MGK jako elfové. Kdo další nás svými maskami dostal?

Dominika Žejdl
01. listopadu 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Modelka Heidi Klum a kytarista Tom Kaulitz

U nás se Halloween slaví jen minimálně, což je na jednu stranu velká škoda, když se podíváme totiž na zahraničí, kde si to umí pořádně užít! Je to událost, kterou prožívají všichni. Včetně slavných, kteří se účastní i nejrůznějších oslav. Královnou je každoročně božská nestárnoucí modelka Heidi Klum, ale rozhodně nebyla letos jediná, komu se kostým povedl. Kdo se ještě převedl?

Modelka Heidi Klum a kytarista Tom Kaulitz se zase předvedli ve velkém stylu!

Otevřít v galerii (4)
Modelka Heidi Klum a kytarista Tom Kaulitz
Modelka Heidi Klum a kytarista Tom KaulitzZdroj: Profimedia

Německá modelka je každoročně považována za královnu Halloweenu a je vám samozřejmě určitě jasné proč. Sama si dá vždy na kostýmu neskutečně záležet a všem vyrazí dech. A jinak tomu nebylo ani letos. Na svou party se doslova připlazila a nikdo ji nemohl ani poznat! Jako masku pro letošní Halloween zvolila masku červa, návnadu svého manžela Toma Kaulitze, který byl za mrtvého rybáře.

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

„Letošní rok budu mít kostým, kvůli kterému budu muset překonat klaustrofobii. Nemám totiž ráda stísněné prostory a můj kostým je tak těsný, že se obávám, že mě to bude děsit. Není to jako příčesek nebo paruka, které si můžete klidně sundat. Tohle je nalepené rovnou na mně, takže to prostě musím dát,” svěřila se modelka, která na koberci ležela na zemi a předvedla i tanec.

Megan Fox a Machine Gun Kelly jako Link and Zelda!

Otevřít v galerii (4)
Megan Fox a Machine Gun Kelly jako Link and Zelda!
Megan Fox a Machine Gun Kelly jako Link and Zelda!Zdroj: Profimedia

Kdo hraje nintendo tak jistě zná hru Legenda o Zeldě! Tenle společný kostým se také moc povedl. Megan Fox byla neuvěřitelně sexy elfka, která na jednu stranu ukázala asi více, než měla v plánu. Herečka si oblékla dlouhou bílou vyšívanou sukni s odvážně vysokými rozparky vepředu, aby ukázala své dlouhé nohy a sotva zakryla, co by zakrýt měla. Občas se tak ostatním podařilo nahlédnou na její intimní místa. Její snoubenec měl přes béžový top a volné kalhoty zelenou khaki košili a čepici, ze které čouhaly uši. 

Modelka Brooks Nader s manželem Billy Hairem jako milenci z filmu Pretty Woman

Otevřít v galerii (4)
 Brooks Nader a manžel Billy Haire jako Pretty woman.
Brooks Nader a manžel Billy Haire jako Pretty woman.Zdroj: Profimedia

Klasika, která nezklame! Modelka Sports Illustrated Brooks Nader s manželem Billym Hairem se na party Heidi Klum ukázali jako milenci z oblíbeného romantického filmu Pretty Woman. Modelka tak měla šanci si vyzkoušet, jaké to je nasoukat se do ikonického oblečku, který nosila Julia Roberts. Co se musí nechat je, že to oběma moc slušelo. 

Modelka Julia Fox si užila Halloween ve stylu pohádkové postavy!

Otevřít v galerii (4)
Modelka Julia Fox
Modelka Julia FoxZdroj: Profimedia

Julia Fox si užila rozkošný Halloween se svým synem Valentinem a pro jejich společný kostým se inspirovala z klasické dětské knihy Where The Wild Things Are. Skoro dvouletého Valentina oblékla jako hlavní postavu Maxe z knihy Maurice Sendaka a sama sebe oblékla jako bílé, chlupaté divoké zvíře. I tak ale vypadala velice sexy! Co říkáte?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze