Top hledané
Výsledky (0)
Záplava krásných oranžových dýní je tady. Přinášíme vám společně s květinářstvím Metamorphosis luxusní tipy, jak si zkrášlit domov.

Halloweenské řádění s květinářstvím Metamorphosis

Mgr. Jana Höger
31. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Květinářství Metamorphosis a Halloween

Květinářství Metamorphosis a jejich luxusní tipy na zdobení dýně

Úchvatně vypadá, když si vršek dýně nadekorujete nejrůznějšími květinami. Pokud si troufnete na nějaké vyřezané ornamenty k tomu, luxusní dýně je na světě! „Speciálním receptem“ květinářství Metamorphosis je používání různých druhů zeleného listí, které má typické podzimní tóny, barevné hortenzie a hlavně šípky různých druhů a velikostí.

Zeptali jsme se Soni Průšové z luxusního květinářství Metamorphosis na aktuální trendy spojené s podzimními dekoracemi a Halloweenem.

Jaké jsou nejaktuálnější trendy, co se týče zdobení dýní?

Vyřezávání, dekorování květinami, kompozice se svíčkami a samozřejmě nemůžou chybět veškeré podzimní plody.

Při vyslovení slova Halloween se vám vybaví?

Jednoznačně strašáci.

Co všechno se dá vyzdobit na svátek Halloween?

Dveře s podzimním věncem, do oken na parapet můžeme umístit vyřezané dýně v kombinaci se svíčkami, podzimní větvičky z šípků můžeme zavěsit do oken.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Kdo si nejvíce užívá Halloween?

Pro někoho znamená Halloween krásně vytvořené dekorace. Zdobí se nejen interiér, ale i exteriér. Můžete spatřit různě pomalované, vykrájené dýně před domy. Odvážnější povahy, které se jen tak ničeho nezaleknou, si vystavují nejrůznější strašidelné figuríny čarodějek, kostlivců, košťat, sov či černých koček. Nejvíce si tohoto svátku užívají děti. V Americe se pěstuje tradice koledování. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem „Trick or treat“ - Koledu, nebo vám něco provedu a za „odměnu“ hlavně dostávají luxusní sladkosti.

A jak to máte vy? Slavíte nebo neslavíte Halloween?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Metamorphosis Flowers
Haštalská 796/3 110 00 Praha 1 Česká republika
+420 224 817 087