Jak slaví Halloween celebrity? Nejlepší "děsivé" výzdoby Hollywoodu

Kdo to přehání a kdo volí zlatou střední cestu?
29. října 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Každoroční "strašidelná" sezóna je právě tady a s ní i bláznivé nápady těch, jež zkrátka mohou, co chtějí. Jak známé tváře zdobí své domy a jakých přešlapů se dopouští, aby daly světu najevo, že Halloween je jejich oblíbeným svátkem? Tak na to se právě teď jdeme podívat. Svátek, kdy "trick or treat" uslyšíte na každém rohu, právě dorazil "in da town" a my rozhodně nezůstaneme pozadu. Jdeme slavit! Nebo alespoň kouknout na to, jak celebrity zdobí své domovy.

Halloween je tu!

Podzim není naším oblíbeným obdobím jen kvůli barvu měnícím se listům, Pumpkin Spice Latte u Starbucks nebo vůni pomalu se blížících Vánoc. Je to mnohem, mnohem více než jen aroma dýňového koření. Řeč je o pavučinách, netopýrech, kostlivcích, kalorických bombách v podobě všech možných a existujících sladkostí a hlavně ZÁBAVĚ v podobě zdobení svých už tak dost přeplácaných domovů!

A navíc, jak řekl Tim Burton

"Pro některé z nás je Halloween každý den!"

Ačkoliv si to možná nechceme přiznat, i k nám se Halloween zatoulal a proč vlastně ne. 

"Halloween lidé v Česku slaví. Ne sice tak moc jako ve světě, protože přeci jen, je tento svátek spíše převzatý a není nám vlastní, ale je to jakési odlehčení tradičník Dušiček,"

řekla pro LP-Life.cz Anna Dolinová, studentka oboru kulturologie na FF UK. 

Halloween je tady a s ním i přehlídka toho, co hvězdy chtějí ukázat.

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

Halloween je hlavně o zábavě. O tom si hrát. A možná si také připomenout své dětství. 

"Halloween oproti klasickým Dušičkám je o legraci, kreativitě a zábavě. Je to jakýsi návrat do dětských let a tak vlastně hezká vzpomínka na dobu karnevalů. Proto ho lidé v ČR nezatracují. Možná ho přímo neslaví, ale určitě jsou schopní si ho užít,"

řekl pro LP-Life.cz kulturní antropolog Jaroslav Bartek.

A tak je jasné, že když i obyčejní smrtelníci vyzdobí své domovy a také sami sebe, jak nejlépe dokáží, že celebrity nezůstanou pozadu. A že to vlastně vytáhnou ještě o nějaký ten level výš! Aby ne, vždyť kolem nich se právě v takových časech točí celý svět. Nebo ony si to alespoň myslí.

Cesta posetá dýněmi, obložení místností pavučinami, strašidelní kostlivci až po halloweenské šálky naplněné želé. Neexistuje zkrátka žádný špatný způsob, jak v tento čas vyzdobit svůj dům a postarat se tak o tu nejlepší možnou podívanou. A že nejsme jediní, kdo tento svátek bere tak trochu útokem, je přece jasné! Všichni jsme ve skrytu duše alespoň občas dětmi a ve chvíli, kdy se tak můžeme i chovat, je zkrátka škoda toho nevyužít. A co si budeme povídat, stejně by nám to nešlo. Vždyť dospělí můžeme být až pak!

Reese's - tomu se říká kreativita

Hollywoodská herečka Reese Whiterspoon to vzala za své. A to doslova. Před lety totiž postla na svůj Instagram fotku karamelek od známé značky Reeses, díky které tak vlastně "zabila" dvě mouchy jednou ranou. Ukázala světu, že nápadům a kreativitě se meze skutečně nekladou, když důmyslně a vlastně i vtipně propojila sladkosti se svým jménem.

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon • Zdroj: Profimedia

Reese však není jedinou celebritou s neotřelými nápady. Inspirací je mnoho a my se jdeme podívat na ty nejlepší z nich. A věřte nebo ne, ale dýně jsou asi tím posledním, co je k tomu potřeba.

Kdyz zdobí hvězdy

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

Není asi žádným překvapením, že zde musíme zmínit i známý klan Kardashianek. Ty, pokud jde o to se někde a v něčem "blýsknout", vždycky hrajou takříkajíc prim. Zvláště pak Kylie Jenner a Kim Kardashian – se doslova pasovaly na královny All Hallows Eve. Ve skutečnosti Kylie ani nečekala do října, aby vyzdobila své sídlo za 36 milionů dolarů ve čtvrti Holmby Hills v Los Angeles.

Dům Kylie Jenner
Dům Kylie Jenner • Zdroj: Profimedia

Hvězda Keeping Up With the Kardashians tak 30. září předvedla své sezónní kousky, včetně rozkošného videa, na kterém její dcera Stormi Webster chválí úžasnou práci své mámy.

Kylie Jenner
Kylie Jenner • Zdroj: Profimedia

"Tak krásné!"

zvolalo dítě nadšené vší přeplácaností a kýči kolem sebe, když pobíhalo po dvorku pokrytém oranžovými světly podobnými pavučinám.

Tím však její výzdoba nekončí. K vidění byly také dvě mumie v životní velikosti, pavučinové svícny, misky na sladkosti plné sladkých dobrot a mnoho dalšího.

Kim Kardashian
Kim Kardashian • Zdroj: Profimedia

Ani její sestra však nezůstala pozadu. Kim Kardashian moc nerozmýšlela a rovnou před svůj vchod postavila obřího pavouka. Její sídlo v Calabasas tak dostalo zcela nový, halloweenský, rozměr.

Obří pavouk před domem Kim Kardashian
Obří pavouk před domem Kim Kardashian • Zdroj: Profimedia

O sestrách Kar-Jenner je známo, že mezi sebou rády soutěží, která z nich získá prvenství. A jak je vidět, je asi jedno, v čem to bude.

Sezóna dýní je tu!

A na talíři je tentokrát nehledejte. Všechny dýně všech možných velikostí totiž musí ven! Ven z domu a nejlépe na místa, kde budou co nejlépe vidět. Tak aby ne, vždyť o to známým tvářím také jde.

Stacey Solomon
Stacey Solomon • Zdroj: Profimedia

S podzimem totiž každá celebrita modernizuje výzdobu svého sídla. A dýní je k vidění opravdu mnoho ve spoustě různých variant. Existují svítící dýně, stříkané dýně a moderátorka Stacey Solomon dokonce proměnila své ponožky na dýně, aby měla v malíčku každičký detail tohoto bláznivého svátku. Moderátorka Loose Women je známá tím, že často a ráda sdílí na sociálních sítích své "homemade" projekty. Když se rozhodla změnit své obyčejné ponožky na dýně, dokonce zašla tak daleko, že o tom natočila tutorial v podobě Instagram Stories, aby dala lidem návod, jak na to.

Halloweenské ponožky
Halloweenské ponožky • Zdroj: Freepik

Rozstřihla ponožky, naplnila je rýží a jako vycpávky použila staré punčocháče. Pak přichází ta geniální část, když kolem míče našila smyčky, aby vytvořila části, ze kterých vznikla dýně. Stačilo jen dodat větvičky a nastříkané listí a mistrovské dílo bylo na světě.

Dýně, kam se podíváš

Tak toho se určitě drží i slavná herečka Kate Hudson, která, aby vše bylo přesně tak halloweenské, jak má, jela rovnou do Santa Moniky, kde se nachází "dýňové" kráslovství. Kate tam odjela i se svou dcerou. Herečka je známá tím, že Halloween patří mezi její oblíbené svátky a sama je pak vášnivou vyřezávačkou této "oranžové" zeleniny. Tu má poskládanou doslova všude kolem svého domu v Los Angeles.

Kate Hudson
Kate Hudson • Zdroj: Profimedia

Kate jde ale mnohem dál. Letos začala s oslavou tohoto svátku už v září, když se objevila na Instagramu její fotka, na které má herečka náušnice z halloweenské kolekce šperků od BaubleBar. Je tak důkazem toho, že strašidelný a sezónní styl jdou ruku v ruce a celebrity u toho zkrátka nesmějí chybět. A to natolik, že když Kate Hudson ve videu na Instagramu rozhoupala pár náušnic této značky s podobiznou kostry, doplněk nejen že získal velkou pozornost, ale také se vcelku rychle vyprodal.

Sex ve městě i s dýněmi

I hvězda seriálu Sex ve městě, Sarah Jessica Parker, Halloween miluje. Od doby, co je matkou, ale přenechává výzdobu svého domu spíše svým dcerám. Ty volí každoročně něco jiného, tak například před dvěma lety posázely celý dům titěrnými tykvemi, což byl výrazný rozdíl od chvíle, kdy rodina vyzdobila přístřešek halloweenskými světly a vyřezávanými dýněmi různých vzorů.

Dýňové šílenství
Dýňové šílenství • Zdroj: Freepik

Ve stejném roce však vzal Halloween u Parkerových za své, když rodina oznámila na Instagramu: 

„Halloweenskou loupež roku 2019,"

během níž byla její rodině ukradena sváteční dekorace.

„Někdy mezi devátou hodinou minulé noci a rozbřeskem dnes ráno byly všechny naše dýně ukradeny,“

uvedla herečka ve svém videu. Ukázalo se však, že nešlo čistě a jen o rodinu slavné divy, ale že dýně byly ukradeny z celého bloku. Parker se následně nechala slyšet, že poté, co její manžel Matthew Broderick zjistil, co se předešlé noci stalo, řekl:

"Slušnost je mrtvá“.

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker • Zdroj: Profimedia

Halloween je zvláště pro Američany noc plná sladkostí, slavností a radujících se lidí v kostýmech, kteří plní vzduch ozvěnou refrénu, který se skládá z jediné otázky: „Trick or treat?“ Většina lidí tráví Halloween sbíráním dobrot, ale někteří dávají přednost předvádění triků – včetně těch podlých, jako je krádež dýní přímo z verandy domu Sarah Jessicy Parkerové a Matthewa Brodericka v New Yorku.

Aby však kouzlo Halloweenu nepřišlo nazmar, požádala tehdy Sarah o pomoc veřejnost:

"Kdokoliv uvidíte kulaté, krásně oranžové a hlavně ještě nevyřezané dýně, kontaktujte nás. Ať víme, kde naše pečlivě vybrané a krásné dýně, vláčené celou cestu domů z Berkshires v Massachusetts, jsou,"

napsala Parker v popisku na Instagram.

A protože lidé v krizích pomáhají, pomohli tehdy také slavné herečce a dodali jí nové. Ta toto gesto skutečně ocenila a zveřejnila na Instagramu další video, ve kterém řekla:

"Lidé…však vy víte, koho mám na mysli. Jménem svých dcer, které z toho, co se stalo, byly asi nejvíce zarmoucené, vám všem ze srdce děkuji. Jsem dojatá. Slušnost je živá a zdravá."

Nicole Kidman
Nicole Kidman • Zdroj: Profimedia

I když byste možná čekali, že slavní a bohatí budou v dekoracích svých domovů více ztřeštění, opak je dost často pravdou. I herečka Nicole Kidman je toho důkazem. Dům, který obývá se svým manželem Keithem Urbanem, je vyzdobem skromně a decentně, schodiště je lemované dýněmi různých velikostí. Nashville se tak nemusí bát, že by tam herečka působila jakýkoliv nechtěný rozruch.

Dům Nicolle Kidman
Dům Nicolle Kidman • Zdroj: Profimedia

Přešlap roku

Ten se stal jednoznačně herečce Kate Beckinsale, když si před lety postavila, právě jako halloweenskou výzdobu, před svůj dům v Brentwoodu obrovskou nafukovací kočku. Ta působila spíše jako špatný vtip, než něco, co by mělo oslavy tohoto svátku vynést do nebeských výšin. 

Nafukovací kočka před domem Kate Beckinsale
Nafukovací kočka před domem Kate Beckinsale • Zdroj: MAVRIXONLINE.COM

Zkrátka ne vždy se povede prvotní úmysl a ne vždy platí, že co je drahé, musí být jednoznačně také vkusné a krásné. Na druhou stranu to ošklivé aspoň ukazuje návod, co si před svůj dům nikdy nedávejte.

Zdroje: rexter.cz, lifeandstylemag.com, housebeautiful.com, hellomagazine.com, elle.com, refinery29.com

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks