Top hledané
Výsledky (0)
Halloween je jediný den v roce, kdy si na sebe můžete obléci prakticky cokoliv. Sexy dračice v latexu, princezna z Avatara nebo červ? To vše je možné. Celebrity se toho opravdu nebojí. V článku naleznete ty nejvíce kontroverzní kostýmy posledních pár let a posvítíme si i na vyhlášený Halloween podle Heidi Klum.

Halloween se blíží: Nejkontroverznější kostýmy celebrit šokovaly i pobavily. Heidi Klum se nebojí ničeho

Barbora Štöklová
20. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Každý rok má Klum různé tematické kostýmy, které často zahrnují rozsáhlé masky, speciální efekty a detailní make-up.

Heidi Klum je známá svými extravagantními a slavnými Halloweenskými večírky. Každý rok se stávají jedním z nejočekávanějších událostí v zábavném průmyslu. Na těchto večírcích Heidi a její hosté soutěží o to, kdo dokáže vytvořit nejlepší a nejdojímavější kostýmy. Modelka je známá tím, že do svého kostýmu vkládá velké úsilí a často tráví mnoho času tím, aby vytvořila co nejvíce autentický a nápaditý vzhled.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Barbora Štöklová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Barbora Štöklová

Každý rok má Klum různé tematické kostýmy, které často zahrnují rozsáhlé masky, speciální efekty a detailní make-up. Její schopnost přeměnit se do různých postav a osobností vždy přitahuje velkou pozornost médií a fanoušků. Halloweenský večírek Heidi Klum je také charitativní akcí, která sbírá peníze pro různé dobročinné organizace. Každý rok se pořádá v jiném místě a je hostitelem mnoha slavných osobností z showbyznysu, filmového průmyslu a módního světa. Zajímavým prvkem těchto akcí je také to, že modelka obvykle neodhaluje svůj kostým až do samého večírku, což vytváří napětí a vzrušení ohledně toho, co si vymyslela. Zkrátka, Heidi Klum Halloweenské večírky jsou slavnými událostmi, které spojují zábavu, módu, uměleckou kreativitu a dobročinnost. Pojďme se podívat, co vymyslela napříč lety. 

Prodej luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle
Prodej luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle, Praha 5

Historie halloweenských oslav

Halloweenské oslavy mají své kořeny v keltském svátku Samhain, který slavil konec letního období a začátek zimy. Věřilo se, že během Samhainu se hranice mezi světem živých a mrtvých stíraly, což umožňovalo duchům a nadpřirozeným bytostem vstoupit do lidského světa. Křesťanská církev později slavila Svátek všech svatých (All Saints' Day) 1. listopadu, a noc před ním se stala známou jako All Hallows' Eve, což se později přeměnilo na Halloween. Během 19. století přinesla imigrace z Irska a Skotska do Spojených států různé tradice a Halloween se stal svátkem s prvky kostýmování, vyřezávání dýní a sbírání sladkostí. Dnes je Halloween populární svátek oslavovaný po celém světě s různými tradicemi a zvyky.

Sexy kočky Paris Hilton nebo Megan Fox

Tyto dvě super kočky rozhodně vědí, jak pozvednout svůj sex-appeal na jinou úroveň. A kdy jindy, než na Halloween můžete legálně vyrazit v latexových kalhotkách, aniž by byl někdo pohoršen. Kostýmy BDSM jeptišek nebo sexy čertic v podání zpěvačky Rity Ory nejsou rozhodně žádným zklamáním. Lehce šokoval zpěvák Machine Gun Kelly, když si svou luxusní přítelkyni Megan Fox uvázal na vodítko. To už vzbudilo na večírku menší rozruch.

Otevřít v galerii (2)
Herečka Megan Fox a zpěvák Machine Gun Kelly se na halloweenskou párty společnosti Vas Morgana ve West Hollywoodu převlékli za kněze a sexy divu. Rocker vodil svou snoubenku na vodítku, což vyvolalo menší rozruch.
Herečka Megan Fox a zpěvák Machine Gun Kelly se na halloweenskou párty společnosti Vas Morgana ve West Hollywoodu převlékli za kněze a sexy divu. Rocker vodil svou snoubenku na vodítku, což vyvolalo menší rozruch. Zdroj: Profimedia

Modelka Morgan Osman zase ukázala vše, co se dalo, když si přes své bradavky nalepila pouze lepící hvězdičky a dále outfit doplnila koženým "body" a harnessovými pásky. Moc jí to slušelo a rozhodně nešla přehlédnout. 

Otevřít v galerii (2)
Morgan Osman.
Morgan Osman.Zdroj: Profimedia
Barbora Štöklová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Neskutečná Heidi Klum

Rozhodně umí povznést halloweenský kostým na jinou úroveň. Upřímně, velmi nerozumím tomu, proč by se tak krásná žena chtěla převléknout za červa nebo zlobří princeznu Fionu, ale proti gustu... Na modelce je vidět, že přípravy svých kostýmu skutečně velmi prožívá. Potkat bych ji ale v kostýmu červa rozhodně nechtěla. Heidi Klum je německá supermodelka a herečka, která se stala ikonou světového módního průmyslu. Narodila se 1. června 1973 v Bergisch. Je modelkou pro prestižní značku Victoria's Secret a dokáži si proto představit, že kostýmek od andílků by jí rozhodně lichotil více. 

Otevřít v galerii (2)
Heidi Klum a Tom Kaulitz.
Heidi Klum a Tom Kaulitz.Zdroj: Profimedia

Gigi Hadid jako Maska

Gigi, americká supermodelka a jedna z nejžádanějších osobností současnosti ví, jak překvapit - pomalovaná tvář na zeleno jako Maska Jima Carreyho v oblíbeném stejnojmenném filmu. Paris Hilton, dědička hotelového impéria, každý rok navštíví hned několik halloweenských večírků, na kterých vždy překvapí originálním a někdy až bizarním kostýmem. Modelka Winnie Harlow odcházela ze soukromé halloweenské párty ve West Hollywoodu převlečená za Kleopatru. Jako egyptská královna vypadala úžasně a velmi dobře se do této role vžila. Všechny tyto kostýmy působí velmi promyšleně, ale nezapůsobil na mě ani jeden. Čekala bych více sexy prvků. 

Otevřít v galerii (2)
Paris Hilton
Paris HiltonZdroj: Profimedia

Historie halloweenských kostýmů 

V 19. století se v USA začaly rozvíjet moderní halloweenské oslavy, včetně tradice oblékat se a vytvářet strašidelné kostýmy. S rozvojem zábavného průmyslu se kostýmy staly stále více komerčními a variabilními. Zahrnují vše od strašidelných postav po superhrdiny a populární kulturu. Halloweenské kostýmy jsou nyní zábavnou a kreativní součástí svátku, která umožňuje lidem vyjádřit svou fantazii a tvořivost.

A jaký kostým nejvíce překvapil vás? 

Zdroj: People.com, Vogue.com, autorský text

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze