Top hledané
Výsledky (0)
Pryč jsou časy, kdy dámy chtěly být za princezny a královny. Halloween je pro některé výzva, aby ukázaly, co se v nich skrývá! Nebo na nich...

Halloween v podání celebrit: Jako by vedení OnlyFans a Tinderu pořádalo módní přehlídku

Denisa Zajíčková
02. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Rodinka modelky Heidi Klum se odvážných kostýmů rozhodně nebojí

U nás si celebrity schovávají na Halloween svůj nejvtipnější kostým, ve kterém své příznivce spolehlivě pobaví. Ve světě jde ale skoro o soutěž, kdo oblékne nejmenší kousek ze svého šatníku. A tak zatímco česká influencerka Mariana Prachařová si připravila taneček inspirovaný Wednesday, v Americe vypadaly večírky jako konkurz na nový erotický film. Ostatně - jako každý rok! Kdo to přehnal a komu tyhle kostýmky padnou jako ulité?

Heidi Klum by v kostýmu nikdo nepoznal
Becky G jako Mrtvá nevěsta
Camila Cabello jako princezna
Tady odvaha rozhodně nechyběla

V amerických ulicích je Halloween svátkem zábavy, koledování a roztomilých kostýmů. U celebrit je tomu trochu jinak. Každý rok je to plejáda miniaturních sexy šatiček, které mají odhalit naprosto vše. Jako by na konci října někdo shora dával magickou zelenou všem, kteří se po zbytek roku stydí sundat i mikinu. Ale zatímco některým taková odvaha sluší jako ulitá, druzí si ve vteřině zničí svou pověst. Pokud to nezvládly už předtím.

Prodej luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle
Prodej luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle, Praha 5

Tajemný páv skrýval krásnou blondýnu

Kdo se pod tím fantastickým kostýmem skrývá? Přeci Heidi Klum! Nezklamala ani letos a předvedla při příchodu fantastickou show. Ještě aby ne - je to právě ona, kdo pořádá každý rok v New Yorku jednu z největších halloweenských událostí Annual Halloween Party, na kterou chce být pozvaný každý, kdo něco znamená. Tentokrát se jednalo už o 22. úspěšný ročník. 

Čtyřnásobná máma zvolila pro tento rok překvapivé heslo - go big or go home. Tedy hosté museli přijít v něčem pompézním. A to by bylo, aby sama nešla příkladem. Ukázala se v kostýmu páva. Její manžel Tom Kaulitz ji doplnil v kostýmu obřího vejce. Nutno říct, že Heidi Klum je jedna z mála, pro kterou halloweenský večer znamená příležitost ukázat fantazii, kreativitu a zhmotněný sen. Nestará se o to, jak sexy v tu chvíli je. V minulosti šla například za žížalu, zakázané jablko, které obmotával had, Fionu ze Shreka nebo stařenku.

Leni Klum ukázala jahůdku

Na výroční halloweenské párty Heidi Klum nemohla pochopitelně chybět ani její dcera Leni Klum, celým jménem Leni Olumi Klum. Tu má světoznámá modelka s italským zpěvákem Sealem. 

Zřejmě se rozhodla následovat šokující slavnostní outfity své matky, a převlékla se za jahůdku. Měla být sexy a vyzývavá. Na slečnu, které je sotva 19 let, je to poměrně dost nevkusné, a navíc to asi nedalo moc práce - je to zkrátka jen bílé spodní prádlo s jahůdkou mezi ňadry. Chybí nám šaty, sako, tričko, kalhoty - cokoliv. Na Tinderu by to ale jistě mělo úspěch a na OnlyFans by to předčilo i úspěch Simony Krainové. Ačkoliv, i ta má úroveň a umí své tělo prodat. Tady je to zkrátka jen laciné. Mínus deset bodů z deseti.

Otevřít v galerii (2)
Možná to byl vtip a půvabná Leni se jen nestihla obléknout...
Možná to byl vtip a půvabná Leni se jen nestihla obléknout...Zdroj: Profimedia

Coco Austin a bradavky

U nás nejde o příliš známou osobnost, za vaši pozornost ale rozhodně stojí. Nicole Natalie Marrow, známá jako Coco Austin, je americká herečka, modelka, televizní hvězda a podnikatelka. Je známá především díky své kontroverzní osobnosti a svým výrazným tvarem těla, který je naprosto božský.  To, jakým způsobem s ním ale v tomto případě naložila, překvapilo i ty největší odvážlivce.

Prozradíme vám malé tajemství - museli jsme pro vás vybrat fotografii, která není až tolik pohoršující. A bylo to těžké! Na všech ostatních Coco celkem jasně prosvítají pod luxusní bílou uvázanou košilí nejen bradavky, ale celé prsní dvorce a v síťovaných silonkách ukazovala celý večer zezadu svá titěrná tanga. Asi mělo jít o její klasickou provokaci, možná to mělo být sexy. Ani do toho erotického filmu by to ale tvůrci zřejmě nepoužili, protože by diváci na první dobrou přišli o veškerou fantazii. Ptáme se - proč?

Camila Cabello a lascivní princezna

Za normálních okolností se Camila Cabello, kubánsko-americká zpěvačka, textařka a herečka, prezentuje jako nádherná dáma s vytříbeným vkusem. O to větší překvapení byl outfit, ve kterém dorazila na halloweenské oslavy. 

Nebylo na něm v podstatě nic zajímavého, kromě lascivních bílých šatů, které připomínaly něco mezi odvážnou nevěstou a rebelující maturantkou na plese. Ukázala své perfektní pozadí, což jistě všichni přítomní ocenili, protože tělo má zkrátka nádherné - přesto si výběrem jen uškodila a působila celý večer jako dovádějící treperenda na koncertě Madonny. Omlouváme se, Madonno.

Vlastně zůstává otázkou, zda je to opravdu princezna. Nechtěla jít například za pokojskou? Na druhou stranu Jennifer Lopez okouzlila Ralpha Fiennese ve filmu Krásná pokojská i bez mini kostýmku. Hotel Camily by byl ale rozhodně oblíbenější.

Anok Yai to zkrátka umí

Kariéra Anok Yai se začala v roce 2017, když byla objevena náhodně na univerzitním festivalu ve Washingtonu. Fotograf Steven Hall pořídil její fotky, které následně zveřejnil na Instagramu. Tyto fotografie získaly velkou pozornost a rychle se staly virálními. Díky tomu byla Anok Yai rychle zaregistrována modelingovou agenturou Next Management a zahájila svou profesionální kariéru jako modelka.

A to, že má v sobě nesmírný půvab i noblesu, dokázala také na hallowenském večírku. Ach, to byla taková krása! Předvedla se v dokonalém luxusním kostýmu upíří královny Akashy z filmu Královna prokletých. Byla odhalená, krásná, vkusná a nesmírně sexy. Všechno sedělo ta dokonale, jako by pro ni ten kostým byl stvořený. Není divu, že sklízí úspěch po celém světě. 

Otevřít v galerii (2)
Jeden z nejkrásnějších kostýmů celého večera
Jeden z nejkrásnějších kostýmů celého večeraZdroj: Profimedia

Becky G byla jednou z nejkrásnějších

Americká zpěvačka Becky G je známá svými hudebními úspěchy a je jednou z předních postav v oblasti latinskoamerické hudby a popu. Její kostým patřil na večírku k nejzdařilejším. Byla odhalená, byla sexy, dalo to práci - byla zhmotněným snem mnoha mužů i žen. Sedělo jí to fantasticky a vypadala luxusně. A pokud jste neuhádli za koho šla... Byla to Mrtvá nevěsta! Trochu strašidelná kreatura, které ale nechyběla ženskost a smyslnost. Takhle krásně bychom se za mrtvolu nikdy nevyfikli. Kdo umí, ten umí...

Zdroj: today.com, vogue.co.uk, nytimes.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: