Top hledané
Výsledky (0)
Podzimní dekorace v podobě okrasných dýní a květin vrcholí v tomto čase, kdy přichází roztomile strašidelný Halloween. Vyzdobte si svůj interiér luxusně, originálně a vkusně.

Halloween zavítal do květinářství Metamorphosis

Eva Ledecká
27. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Halloweenská dekorace květinářství Metamorphosis

Halloween se slaví 31. října, den před svátkem Všech svatých. Neznamená to však, že si výzdobu nemůžete v bytě ponechat delší dobu. Dýně jsou typické podzimní plody a v podání Metamorphosis působí jejich výzdoba v bytě opravdu luxusně.

 

Květinářství Metamorphosis nabízí neotřelou dekoraci v podobě dýní a do nich zapíchaných podzimních květin nebo přímo vyřezávané dýně. Ty se mohou stát typickou luxusní výzdobou vašich místností, chodeb, teras nebo prostorů před vaším domem.

Podzimní barvy a pestrost různých druhů luxusních květin je v tomto útulném, příjemném květinářství téměř nepřeberná a halloweenské vyřezávané dýně jsou momentálně jeho neodmyslitelnou součástí.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Nechte se inspirovat a vytvořte si příjemnou a mile strašidelnou atmosféru u sebe doma. Luxusní květinářství Metamorphosis najdete v Haštalské ulici na Praze 1 nebo ve Wuchterlově ulici na Praze 6.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Metamorphosis Flowers
Haštalská 796/3 110 00 Praha 1 Česká republika
+420 224 817 087